JudoShiai

JudoShiai InSide kaikki Suomen judosta

InSide haku: Syötä kilpailijan sukunimi: Eikö kilpailijaa löydy?



Ammattilaiset asialla:

Aktiivikilpailijat vuonna 2017

JnroSeuraSukunimiEtunimiVyö nytOttelut nyt lkmEnsimmäinen kilpailu ja sarjaUusin kilpailu ja sarja
1Bodonos, Kerava/FINKEITAANNIEMITinja1.kyu3442009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EPT-50,62017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan G18-63
2Bodonos, Kerava/FINMÄLKIÄSampo1.dan2342009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena M+902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
3Bodonos, Kerava/FINOLINValtteri1.dan3312009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP-342017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo M21-73
4Bodonos, Kerava/FINPETROVVictor1.kyu1322009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EP-29,92017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila P18-66
5Meido-Kan, Helsinki/FINHEINONENEetu1.kyu3752009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP-422017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20M-73
6Chikara, Helsinki/FINHUKKANENVille1.kyu3322009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-73
7Meido-Kan, Helsinki/FINHYRYJuho2.kyu1462009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi DP-OV-30,32017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-90
8Chikara, Helsinki/FINLEPPÄLÄRasmus1.kyu3532009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP-422017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-81
9Chikara, Helsinki/FINRUOPPALassi1.kyu3112009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EP-39,22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi M-81
10Orimattilan JS/FINKANGASTeemu1.dan1602009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-662017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M-90
11Holjutai, Hollola/FINNYKÄNENNoora1.kyu2602009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DG-402017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-78
12Hyvinkään JS/FINMIETTINENJouni1.kyu1392009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-662017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää M+90
13Hämeenlinnan JS/FINANSALAHTISimo1.dan262009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena M-732017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-73
14Hämeenlinnan JS/FINHANNULAHenri1.dan3042009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB+552017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
15Hämeenlinnan JS/FININGETSaku1.dan1912009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-462017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-81
16Hämeenlinnan JS/FINKAEWASASikko1.dan2312009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-602017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-81
17Hämeenlinnan JS/FINKOSKINENSamuli1.dan3472009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-342017 / BudoNord 2017-05-25 Lund M21-73
18Hämeenlinnan JS/FINOINONENSini2292009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DT-362017 / Matsumae Cup 2017 Spektrum Vejle W21-52
19Riihimäen JS/FINSAHALuukas1.dan2702009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-342017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-73
20Hämeenlinnan JS/FINVIRTANENTuomas1.kyu1552009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena M+902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
21Joen Yawara, Joensuu/FINKOPONENOtto1.dan1302009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-502017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-60
22Sakura, Kuopio/FINTIKKANENMatias1.dan422009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
23Judo-Kan Espoo/FINKORKEILAVille1.dan1272009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-552017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
24Judo-Kan Espoo/FINMYLLYMÄKIMaxim1.kyu2832009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-342017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila M21-81
25Nummelan Judo/FINMÄÄTTÄArttu2.dan1752009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-502017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
26Nummelan Judo/FINMÄÄTTÄHenri1.dan2612009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-382017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-66
27Judo-Kan Espoo/FINRONKAINENTuomas1.kyu2952009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena BP-602017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
28Meido-Kan, Helsinki/FINPAJUNENRobin1.kyu2002009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi DP-OV-26,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-66
29Jukara, Vantaa/FINTVAURIArtur1.dan2352009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-382017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
30Keido-kan, Siuntio/FINMÄKINENElias2.kyu1342009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EP-24,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-66
31Tampereen Judo/FINLAAMANENAatu1.dan2022009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-552017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
32Kirkkonummen JS/FINBARTONAlexandra1.dan1212009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BT-482017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-70
33Kirkkonummen JS/FINHANNULAJuuso1.kyu2182009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EP-31,82017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-60
34Kirkkonummen JS/FINJUOPPERIMatti1.dan1602009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-602017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta M-90
35Kirkkonummen JS/FINKANERVAEmilia1.dan3162009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DG-362017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-63
36Kirkkonummen JS/FINKANERVAVeeti2.kyu2672009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EP-24,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
37Kirkkonummen JS/FINRINNERasmus1.dan1482009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
38Kamiza, Lappeenranta/FINKOVALAINENAntti1.dan352009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-732017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta M-90
39Koyama, Rovaniemi/FINKIETÄVÄINENViljami1.kyu182009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AP-90+2017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
40Oulun Judokerho/FINNARVATuomas3.dan292009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
41Kristiinan Seudun Judo/FINTEIRJulia1.kyu212009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AT-632017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N-63
42Lahden JS/FINHEISKANENTimo1.kyu2612009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-462017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20M-81
43Lahden JS/FINSAARINENTatu1.dan262009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-602017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-66
44Maskun Tempo/FINJOHANSSONLauri2.kyu982009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-66
45Maskun Tempo/FINMATIKAINENPihla1.dan2622009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BT-442017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku N-63
46Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINALLIJaakko1.dan842009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AP-812017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
47Meido-Kan, Helsinki/FINHALONENPyry(1)1.dan2282009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-462017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
48Meido-Kan, Helsinki/FINKARIErkka1.kyu2212009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP+552017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20M+100
49Meido-Kan, Helsinki/FINLAAKKONENAku1.kyu2602009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-422017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
50Meido-Kan, Helsinki/FINLINDROOSMikko1.kyu1322009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-382017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-66
51Meido-Kan, Helsinki/FINSULANDERPetteri1.dan1492009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
52Meido-Kan, Helsinki/FINYLITALOJoel1.dan2862009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-422017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-60
53Meido-Kan, Helsinki/FINYLITALOVille1.dan852009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-602017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan M-66
54Mikkelin Judo/FINPUUMALAINENJuho1.dan1902009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-81+2017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
55Mikkelin Judo/FINPUUMALAINENMartti1.dan2132009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP+552017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
56Nummelan Judo/FINHELLGRENJannika2.kyu1242009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi ET-27,92017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T18-52
57Nummelan Judo/FINHELLGRENJessika1.kyu1242009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-502017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-70
58Nummelan Judo/FINMÄKINENOskari1.dan3922009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-342017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-81
59Nummelan Judo/FINRAJANIEMIJyri2292009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola DB-382017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi M21-73
60Nummelan Judo/FINSALAJulius1.dan1402009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-81
61Nummelan Judo/FINVALTONENTommi1.dan1192009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AP-552017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-66
62Orimattilan JS/FINRÖNKKÖKevin1.dan2352009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP-302017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan M21-55
63Orimattilan JS/FINRÖNKKÖStefan1.dan2532009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena CP-552017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan M-66
64Orimattilan JS/FINRÖNKKÖThomas1.dan2932009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena DP-342017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M21-60
65Oulun Judokerho/FINKILJANDERVille1.dan832009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AP-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
66Oulun Judokerho/FINKÖRKKÖElias1.dan1332009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-552017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-73
67Oulun Judokerho/FINTAPIOJoonas1412009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-602017 / Matsumae Cup 2017 Spektrum Vejle M-66
68Raision Ryhti/FINTUURALAHenri1.dan2702009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-382017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-66
69Gladiator, Turku/FINZENIKOVDenis1.dan392009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
70Riihimäen JS/FINIKÄVALKOTopias1.dan772009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AP-812017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää M-90
71Seibukan, Kurikka/FINMÄKELÄTero1.dan262009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M+1002017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM+90
72Seibukan, Kurikka/FINPELTOMÄKIJoonas1.dan1072009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi BP-552017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
73Kerimäen Judonoko/FINREDSVENKaisu1.dan102009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina N-482017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-52
74Tampereen Judo/FINBALATKHANOVVadud1.dan492009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-602017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila M-66
75Tampereen Judo/FINFAVENOtto1.dan242009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
76Tampereen Judo/FINLUOMAJuho1.kyu952009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena BP-812017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M-81
77Tampereen Judo/FINVIITANENSamuli1.dan952009 / A-ja B-nuorten SM-kisat 24-25.10.2009 Rovaniemi AP-812017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
78Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHOLOPAINENJussi1.kyu3042009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EPT-28,42017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-66
79Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHOLOPAINENMatias1.dan1762009 / Junior FJO/Kymijoki Shiai 28.11.2009 Kouvola CB-462017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
80Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINLAAKSONENLeo1.dan772009 / Lahti-Shiai 2009 5.12.2009 Kamppailu-Areena M-902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
81Aitado TallinnPAVLOVPatrick2.kyu3302009 / Junnu-Cup IV 22.11.2009 Kirkkonummi EP-24,92017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-60
82Turun JS/FINSALMELAJuha-matti2.dan492009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M+1002017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
83Waseda Club, Uusikaupunki/FINHILTUNENMarko2.dan1752009 / SM-kilpailut 28-29.3.2009 Maarianhamina M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
1Orimattilan JS/FINKÄHÄRÄSara1.dan1512010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 DT-42,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 AvoinN
2Bodonos, Kerava/FINJOKINENJuuso2.kyu2532010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ EP-24,82017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-55
3Bodonos, Kerava/FINJOKINENNoora1.dan3072010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää DT-362017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20W-57
4Bodonos, Kerava/FINPASSILAJuuso2.kyu1702010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-26,82017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila P18-55
5Bodonos, Kerava/FINVENHOJanne3.kyu542010 / Hontai 20 v. Shiai 27.3.2010 Vantaa DP-502017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää M-90
6Meido-Kan, Helsinki/FINMANTULINArtjom2.kyu1762010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ EP-29,42017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-81
7Chikara, Helsinki/FINHIRVONENMiika1.kyu1042010 / Alempien vöiden mestaruus 28.3.2010 Vantaa M+902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
8Chikara, Helsinki/FINHUKKANENJarmo?922010 / Ryhti Shiai 11.9.2010 Raisio SEN-812017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi M-90
9Chikara, Helsinki/FINPONSISami1.kyu2322010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää CP-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
10Chikara, Helsinki/FINRAVEALAKatri2.kyu4012010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 ET-30,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
11Chikara, Helsinki/FINTERVONENTomas1.dan1122010 / Samurai Cup 1 16.1.2010 Pajulahti, Nastola AP-602017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
12Enbukan Pietarsaari/FINNIEMELÄNadja3.kyu122010 / Sani Fani-shiai 6.2.2010 Merenojan yläaste AT-47,12017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli N-63
13Tampereen Judo/FINKUJANSUUElviira1.kyu2342010 / Eden Shiai 6.10.2010 Tampere DT-442017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20W-57
14Fuguda, KarjaaFORSBERGJim3.kyu222010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ DPT-40,12017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-60
15Fuguda, KarjaaVOUTILAINENSimo2.kyu162010 / Alempien vöiden mestaruus 28.3.2010 Vantaa M-662017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-73
16Hauve-kan, Haukipudas/FINMETSOJari3.dan82010 / Sani Fani-shiai 6.2.2010 Merenojan yläaste M-72,42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-73
17Hontai Judo, Helsinki/FINSUNDBERGSusanna1.kyu2362010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa ETA-25,92017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi T18-57
18Riihimäen JS/FINNIKOLOVSebastian1.kyu1352010 / Junnu Cup III 3.10.2010 Järvenpää CPY-68,22017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää M-81
19Hyvinkään JS/FINPALOSVIRTAPia1.dan272010 / Alempien vöiden mestaruus 28.3.2010 Vantaa N+702017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää VN-72,6
20Hyvinkään JS/FINSALONENJere3.kyu1032010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-27,82017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-60
21Hämeenlinnan JS/FINHANNULAEemil3.kyu1212010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 EP-27,72017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-60
22Iisalmen JS/FINKOIVISTOJimi1.dan1872010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani CP-712017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
23Jigotai, Jyväskylä/FINHAKKARAINENSanteri1.kyu2822010 / Mikkeli Shiai 2.10.2010 Wisa-Areena EP-342017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-66
24Jigotai, Jyväskylä/FINPALMROSJoachim3.kyu732010 / Yawara Shiai ja Samurai Cup III 18.9.2010 Joensuu EP-342017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-66
25Chikara, Helsinki/FINRAHMANISafar1.dan1492010 / Yawara Shiai ja Samurai Cup III 18.9.2010 Joensuu BP-812017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
26Hyvinkään JS/FINSAARIAntti3.kyu242010 / Samurai Cup 1 16.1.2010 Pajulahti, Nastola AP-902017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,1
27Jigotai, Jyväskylä/FINSYRJÄLÄLaura1.dan972010 / E-P:n Judon PM-Kilpailut 27.11.2010 Kurikka N-702017 / SM 2017 20-21.5 Turku N+78
28Joen Yawara, Joensuu/FINRATILAINENJani1.kyu1642010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani CPT-502017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-60
29Judo-Kan Espoo/FINANDRONENKOVMaksim3.kyu42010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-45,92017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18+81
30Judo-Kan Espoo/FINKESÄLÄAake1.kyu2852010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää DP-422017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M21-73
31Jukara, Vantaa/FINMARKKANENSamuli1.kyu1722010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ EP-32,52017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi M21-73
32Meido-Kan, Helsinki/FINTARMAMarkus1.kyu2452010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-33,72017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-66
33JuShinKan, Ähtäri/FINSUUTARINENIiro2.kyu1322010 / Eden Shiai 6.10.2010 Tampere EP-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
34Joen Yawara, Joensuu/FINHEIKKINENMiia1.kyu632010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani N-522017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-63
35Kajaanin JK/FINKORHONENRoope1.kyu2992010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani DP-342017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-66
36Kajaanin JK/FINKOSKELOVesa2.kyu1182010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani M-902017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-90
37Kamiza, Lappeenranta/FINBUURIMarko2.kyu422010 / Alempien vöiden mestaruus 28.3.2010 Vantaa P-60 kg2017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta M-73
38Tampereen Judo/FINKOIVUNENKasper5.kyu112010 / Mikkeli Shiai 2.10.2010 Wisa-Areena CP-382017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
39Kamiza, Lappeenranta/FINSUIKKANENSimo2.kyu592010 / Alempien vöiden mestaruus 28.3.2010 Vantaa P-60 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-81
40Oulun Judokerho/FINKOKKONIEMISamuel1.kyu3092010 / Sani Fani-shiai 6.2.2010 Merenojan yläaste DPT-36,92017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi M21-81
41Kaustisen Pohjan-Veikot/FINTIMMERBACKATiia2.kyu1072010 / Sani Fani-shiai 6.2.2010 Merenojan yläaste ET-34,12017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka N-70
42Kokkolan Budo/FINSIVULATimo1.dan202010 / Genelec-turnaus 13.11.2010 Iisalmi M-812017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
43Kotkan JS/FINRISTOLAArtur1.kyu1592010 / Nuorten FJO/Kymijoki Shiai 27.11.2010 Kouvola CB-602017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
44Lahden JS/FINAZIZZico1.kyu1712010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 EP-29,92017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-66
45Lahden JS/FINPYYKKÖMiska1.kyu2022010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 EP-40,92017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-81
46Lappajärven Veikot/FINLEPPÄNIEMIVilma2.kyu1802010 / E-P:n Judon PM-Kilpailut 27.11.2010 Kurikka DT-442017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18+63
47Maskun Tempo/FINHUHTALAHenri2.kyu1612010 / Ryhti Shiai 11.9.2010 Raisio EP-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-66
48Maskun Tempo/FINJOKINENSeveri2.kyu1182010 / WEKARA SHIAI 22.5.2010 Vantaa EP-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-73
49Maskun Tempo/FINLAAKSOJuuso1.dan322010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää M-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-66
50Maskun Tempo/FINLEHTINENVäinö2.kyu1572010 / WEKARA SHIAI 22.5.2010 Vantaa EP-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-66
51Maskun Tempo/FINNIITYNPÄÄRoni2.kyu1152010 / WEKARA SHIAI 22.5.2010 Vantaa DP-342017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
52Meido-Kan, Helsinki/FINKOIVISTOKonsta1.kyu3252010 / Junnu Cup III 3.10.2010 Järvenpää EP-33,92017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan B18-66
53Meido-Kan, Helsinki/FINKÄRHÄViivi1.kyu2222010 / Ryhti Shiai 11.9.2010 Raisio DT-442017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20W-70
54Meido-Kan, Helsinki/FINLIIMATAINENJoe1.kyu3172010 / Junnu Cup III 3.10.2010 Järvenpää EP-38,42017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-66
55Mikkelin Judo/FINKOKKOLAJussi2.dan392010 / Hämeenlinna SHIAI 24.4.2010 M-812017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 VM-90
56Mikkelin Judo/FINKOKKONENTimo2.kyu362010 / Hämeenlinna SHIAI 24.4.2010 M-902017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-90
57Mikkelin Judo/FINMUHONENLeevi1.kyu1702010 / Yawara Shiai ja Samurai Cup III 18.9.2010 Joensuu EP-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-90
58Nummelan Judo/FINLINNAKOSKIMikko1172010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ EP-40,42017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-81
59Orimattilan JS/FINAHONENJoni2.kyu2682010 / Junnu Cup III 3.10.2010 Järvenpää EPY-33,72017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-60
60Orimattilan JS/FINAHONENJoonas1.kyu3302010 / Junnu Cup III 3.10.2010 Järvenpää EPY-33,72017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-66
61Orimattilan JS/FINELONENHeidi2.kyu1522010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 CT-48,32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N-52
62Orimattilan JS/FINHEINONENEmilia2.kyu2692010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 EPT-25,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
63Orimattilan JS/FINVAHELotta2.kyu2752010 / Orimattila SHIAI 8.5.2010 ET-30,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
64Pellon JS/FINLINDGRENLeif2.kyu442010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani CPT-552017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
65Pellon JS/FINLINDGRENMirikli2.kyu242010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani CPT-552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 N-63
66Pikadon, Pieksämäki/FINHÄNNINENKonsta1.dan2002010 / Kuopio Shiai 06.03.2010 Kallaveden koulu CP-602017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila M-81
67Pingviinit, Nurmijärvi/FINKEINÄNENNiko2.kyu3262010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ DP-40,02017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan M21-73
68Meido-Kan, Helsinki/FINKHIRCHILASHVILIKhirchla2.kyu2472010 / Genelec-turnaus 13.11.2010 Iisalmi EP-302017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-73
69Raision Ryhti/FINTUURALAHeidi3.kyu462010 / Hämeenlinna SHIAI 24.4.2010 ET-282017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T18-60
70Riihimäen JS/FINVALIMAElias?742010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ EPT-36,42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-90
71Orimattilan JS/FINKORHONENNiko5.kyu562010 / Samurai Cup IV 17.10.2010 Kerava AP-902017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
72Seibukan, Kurikka/FINHAVULUOTOKaapo3.kyu732010 / E-P:n Judon PM-Kilpailut 27.11.2010 Kurikka DP-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-73
73Seibukan, Kurikka/FINNURMIMika3.dan512010 / Sani Fani-shiai 6.2.2010 Merenojan yläaste M-80,42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-73
74Seibukan, Kurikka/FINRINTALAAntton1.dan202010 / A- ja B-nuorten SM-kilpailu 20.-21.3.2010 Joensuu AP-602017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-73
75Seibukan, Kurikka/FINTALVITIESamuel3.dan202010 / Sani Fani-shiai 6.2.2010 Merenojan yläaste M-89,32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM-90
76Shikata, Savonlinna/FINNEUVONENJuuso1.kyu1972010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani BP-812017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
77Chikara, Helsinki/FINVAUHKONENErika2.kyu1002010 / Mikkeli Shiai 2.10.2010 Wisa-Areena ET-322017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
78Shirokawa, Porvoo/FINGEISORJoel3.kyu692010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ EP-24,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-60
79Shirokawa, Porvoo/FINLINDQVISTJonas1.kyu1882010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää EP-302017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-60
80Lappajärven Veikot/FINKAUTTOEmilia2.kyu1392010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää N-632017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-63
81Sobudo, Somero/FINKAUTTOJulia2.kyu1092010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää DT-482017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-78
82Tampereen Judo/FINEKOLALauri3.kyu52010 / Eden Shiai 6.10.2010 Tampere CP-602017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-81
83Tampereen Judo/FINKUBAEVSayd-arbi1.kyu3422010 / Hontai 20 v. Shiai 27.3.2010 Vantaa EPT-462017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
84Chikara, Helsinki/FINALATALOMyrsky2.kyu1802010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-26,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-60
85Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKANEVETSArtur2.kyu2832010 / Hontai 20 v. Shiai 27.3.2010 Vantaa EP-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P18-66
86Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKANEVETSRainer1.kyu2792010 / Hontai 20 v. Shiai 27.3.2010 Vantaa EP-302017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-73
87Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMIELTYAleksi1.kyu3002010 / Aluemestaruus 6.3.2010 Järvenpää DP-422017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20M-73
88Chikara, Helsinki/FINMYLLYLÄRasmus2.kyu2112010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-26,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-66
89Shinrai, Pirkkala/FINNASKALILeevi3.kyu152010 / Junnu Cup III 3.10.2010 Järvenpää EP-33,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15+66
90Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPAJARIVili2.kyu4292010 / Hontai 20 v. Shiai 27.3.2010 Vantaa EP-302017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-60
91Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSINISALOMatias4.kyu192010 / JUNNUCUP 2 23.5.2010 Vantaa EPA-25,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-55
92Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINUUSITALOTiia2.kyu2032010 / Kerava Shiai 16.10.2010 Kerava ET-442017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-78
93Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINUUSITALOToni1.kyu2152010 / Kerava Shiai 16.10.2010 Kerava EP-272017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20M-55
94TNS-Judo, Toijala/FINTAKANIEMIToni2.kyu172010 / Alempien vöiden mestaruus 28.3.2010 Vantaa M+902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
95Tampereen Judo/FINKORHONENEero5.kyu112010 / Genelec-turnaus 13.11.2010 Iisalmi BP-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-34
96Tomodachi, Kuopio/FINROSSIEmmi1.kyu1072010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani CPT-442017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-57
97Gladiator, Turku/FINBULGAKOVKristian1.dan1592010 / Hontai 20 v. Shiai 27.3.2010 Vantaa CP-502017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
98Turun JS/FINVÄLIMÄKIJulius1.kyu982010 / JUNNUCUP 1 2010 7.3.2010 JÄRVENPÄÄ CP-52,62017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-73
99Tyrvään Juro/FINSALMINENJari1.kyu322010 / Eden Shiai 6.10.2010 Tampere M-1002017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M+100
100Tampereen Judo/FINKORTETMÄKIAki1.dan1012010 / Hämeenlinna SHIAI 24.4.2010 M-812017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
101Yama-Arashi, Varkaus/FINMALKKIKasperi2.kyu1092010 / Kuopio Shiai 06.03.2010 Kallaveden koulu EP-302017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-60
102Toodokan, Joroinen/FINMALKKINoora1.kyu1552010 / Kuopio Shiai 06.03.2010 Kallaveden koulu DT-402017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 N-63
103Chikara, Helsinki/FINMIEKKALEHTORonja3.kyu2642010 / Mikkeli Shiai 2.10.2010 Wisa-Areena ET-282017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
104Vihannin Judo/FINOJALAJonna6.kyu722010 / Kuopio Shiai 06.03.2010 Kallaveden koulu DT-402017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-52
105Yama-Arashi, Varkaus/FINPÖYSTINea2.kyu1732010 / Yawara Shiai ja Samurai Cup III 18.9.2010 Joensuu DT-362017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N-54
106Yanagi, Heinävesi/FINKOLARINiko2.kyu182010 / Aluemestaruuskilpailu 27.2.2010 Kajaani M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
1Hontai Judo, Helsinki/FINRINNEJuho5.kyu72011 / Kerava Shiai 15.10.2011 Kerava BP-602017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo MA-69,6
2Meido-Kan, Helsinki/FINMIETTINENEmil2.kyu1862011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPA-29,02017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-60
3Meido-Kan, Helsinki/FINSAARNIOTouko3.kyu992011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPA-28,02017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-55
4Chikara, Helsinki/FINKUJANHAARAJoonatan2.kyu4312011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi EPA-31,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-60
5Chikara, Helsinki/FINKUOPPALAElias3.kyu1152011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi EPA-34,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15+66
6Meido-Kan, Helsinki/FINPIRIEmma1172011 / Junnu Cup II 10.4.2011 Loviisa DPTA-33,12017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi N21-48
7Meido-Kan, Helsinki/FINRAVALTPatrik3.kyu452011 / Junnu Cup III 24.9.2011 Järvenpää EPTA-22,42017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-42
8Chikara, Helsinki/FINRUOPPALotta3.kyu1872011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi ETA-29,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-57
9Chikara, Helsinki/FINÖSTERLUNDDaniela3.kyu2842011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi ETA-23,12017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila T15-52
10Rauman JS Samurai/FINELOEino3.kyu1562011 / ICE POWER CUP 29.1.2011 Tampere EP-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-60
11Fudoshin, Pori/FINERKKILÄIsla4.kyu2572011 / MaTe Junnukisat 29.10.2011 Hemmingin koulu FT-252017 / ZELTA RUDENS 2017 14/15-OKT Adazi C U14 m -40 kg
12Fudoshin Rauma/FINLAMPITuomas3.kyu282011 / Eden Shiai 8.9.2011 Tampere M-812017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-73
13Fudoshin, Pori/FINSALONENPihla3.kyu2922011 / Eden Shiai 8.9.2011 Tampere ET-282017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17W-44
14Hontai Judo, Helsinki/FINMAIJALAKatri2.dan802011 / Hontai Shiai 26.3.2011 Vantaa N-63 kg2017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N+70
15Hontai Judo, Helsinki/FINMATTILAPäivi1.kyu332011 / Hontai Shiai 26.3.2011 Vantaa N-63 kg2017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa N-63
16Hontai Judo, Helsinki/FINSUNDBERGJenni2.kyu2912011 / Junnu Cup II 10.4.2011 Loviisa ETA-32,42017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-50
17Hontai Judo, Helsinki/FINSUNDBERGMarko1.kyu232011 / Hontai Shiai 26.3.2011 Vantaa M-90 kg2017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-90
18Hontai Judo, Helsinki/FINSUNDBERGMinttu2.kyu2222011 / Junnu Cup II 10.4.2011 Loviisa EPTA-47,72017 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2017-04-08 Oxelösund F18+70
19Hyvinkään JS/FINJULKUNENMarcus3.kyu1572011 / Junnu Cup II 10.4.2011 Loviisa EPA-25,42017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P15-55
20Jigotai, Jyväskylä/FINJUOPERIJari2.kyu232011 / Aprilli-Shiai 9.4.2011 Kurikka M-732017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-73
21Mikkelin Judo/FINKOKKONENJuho2.kyu272011 / AVM 27.3.2011 Vantaa M-73 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-73
22Jigotai, Jyväskylä/FINPOHJOLAJouni1.kyu662011 / Aprilli-Shiai 9.4.2011 Kurikka M-812017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-90
23Joutsan Tarmo/FINTONTERIJani2.kyu1082011 / Lahti Shiai 3.12.2011 Pajulahti, Nastola M-902017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-90
24Jukara, Vantaa/FINMARISTOTaavi3.kyu282011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPA-30,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-50
25Jukara, Vantaa/FINPULKKAEric1.kyu2242011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää DPTA-51,32017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-73
26Jukara, Vantaa/FINPULKKAJens1.kyu1822011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää DPA-32,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-55
27JuShinKan, Ähtäri/FINSUUTARINENPyry2.kyu802011 / Seibukan-Shiai 26.11.2001 Kurikka DP-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P18-60
28Kamiza, Lappeenranta/FINHAIKULAINENJoonas3.kyu2612011 / Orimattila Shiai 7.5.2011 EPTA-26,52017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-50
29Kokkolan Budo/FINPITKÄNENAntti2.kyu82011 / Aprilli-Shiai 9.4.2011 Kurikka M-AVOIN2017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-73
30Kerimäen Judonoko/FINKOSONENMarianne1.dan1162011 / Ita-Suomen aluemestaruuskilpailut 26.2.2011 Kuopio BT-572017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-52
31Kirkkonummen JS/FINVEHMASVili2.kyu1872011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi EPA-36,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-73
32Kita-Kan, Kemi/FINPIRTTIKANGASJanne1.kyu312011 / HaruShiai 7.5.2011 Oulun urheilutalo M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
33Kokkai-Kan, Tornio/FINKETTUNENHenrik2.kyu862011 / Kensapuu-shiai 5.2.2011 Himanka EPT-272017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan B18-50
34Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAMarkus1.kyu2232011 / HaruShiai 7.5.2011 Oulun urheilutalo DP-552017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U20M-90
35Koyama, Rovaniemi/FINPAKSUNIEMIJoonas1182011 / HaruShiai 7.5.2011 Oulun urheilutalo DP-502017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi M21-81
36Koyama, Rovaniemi/FINSEIKKULAJade1.kyu982011 / Kensapuu-shiai 5.2.2011 Himanka CT-542017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila N21-70
37Maskun Tempo/FINSEPPÄLÄOtso3.kyu1172011 / Eden Shiai 8.9.2011 Tampere EP-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-38
38Maskun Tempo/FINSEPPÄLÄVäinö3.kyu1062011 / Eden Shiai 8.9.2011 Tampere EP-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15+66
39Meido-Kan, Helsinki/FINBALATKHANOVAEnisa2.kyu2692011 / Hontai Shiai 30.10.2011 Vantaa ET-31,52017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17W-52
40Meido-Kan, Helsinki/FINBALATKHANOVAHeda2.kyu2512011 / Hontai Shiai 30.10.2011 Vantaa ET-27,82017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U15W-52
41Nummelan Judo/FINISOPOUSSUNiko2.kyu1042011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPA-29,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-60
42Nummelan Judo/FINMAKKONENJoel2.kyu1802011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPA-27,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-50
43Nummelan Judo/FINNIRHOLAJenna-liisa3.kyu1122011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi ETA-29,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-52
44Oulun Judokerho/FINNIEMISanteri1.kyu1032011 / Kensapuu-shiai 5.2.2011 Himanka CP-382017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila M21-66
45Oulun Judokerho/FINPITKÄNENMika1.dan1212011 / Hontai Shiai 26.3.2011 Vantaa M-81 kg2017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
46Oulun Judokerho/FINVIITANIEMINiko?2092011 / HaruShiai 7.5.2011 Oulun urheilutalo DP-342017 / Estonian Juniors Open 2017 2017-03-04 Tartu M-66
47Oyus Judojaos, Oulu/FINURPILAINENHenri1.kyu82011 / HaruShiai 7.5.2011 Oulun urheilutalo M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M+90
48Pikadon, Pieksämäki/FINHYNNINENAatu2.kyu222011 / Mikkeli Shiai 1.10.2011 Wisa-areena DP-422017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18-81
49Mikkelin Judo/FINKAPLASJiri1.dan1092011 / Mikkeli Shiai 1.10.2011 Wisa-areena BP-602017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
50Pikadon, Pieksämäki/FINKIRJAVAINENAleksi1.kyu552011 / Genelec-turnaus 12.11.2011 Iisalmi DP-602017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-81
51Pingviinit, Nurmijärvi/FINLEPPÄLÄJaani2.kyu1522011 / Orimattila Shiai 7.5.2011 EPTY-34,52017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila P18-55
52Pingviinit, Nurmijärvi/FINLEPPÄLÄJere1.kyu1962011 / Orimattila Shiai 7.5.2011 CPT-69,02017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
53Kotkan JS/FINMONTONENNikita3.kyu1692011 / Junnu Cup IV 20.11.2011 Kirkkonummi EPA-21,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-34
54RaahenJudo/FINKURTTILALauri2.kyu642011 / Kensapuu-shiai 5.2.2011 Himanka EP-302017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P18-55
55Raision Ryhti/FINRISTIMÄKIMikko4.kyu342011 / AVM 27.3.2011 Vantaa M+90 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
56Seinäjoen JS/FINHAUKKALAIisak1.kyu1402011 / Seibukan-Shiai 26.11.2001 Kurikka DP-422017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-81
57Oulun Judokerho/FINHEIKKINENRonja4.kyu302011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää ETA-31,62017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-44
58Shirokawa, Porvoo/FINYOUSEFSalma3.kyu1412011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPTA-46,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18+63
59Tampereen Judo/FINERONENSakari1.kyu1622011 / ICE POWER CUP 29.1.2011 Tampere DP-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18+81
60Tampereen Judo/FINHIETANENJoel?962011 / ICE POWER CUP 29.1.2011 Tampere EP-302017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan B18-60
61Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINLEHVONENLeo2.kyu242011 / Junnu Cup I 5.2.2011 Järvenpää EPA-25,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-66
62Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTIITUArttu2.kyu1742011 / Junnu Cup III 24.9.2011 Järvenpää EPA-44,42017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-81
63Gladiator, Turku/FINBULGAKOVKonstantin1.dan242011 / 60v Ryhti Shiai 10.9.2011 Raisio M-732017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-100
64Gladiator Turku Judo--Samboseura ryMARTTILALotta2.kyu662011 / Hämeenlinna 42-vuotis Shiai 16.4.2011 ET-442017 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2017-04-08 Oxelösund D21-70
65Turun JS/FINNIEMIMikko1.dan502011 / Miesten ja Naisten SM-kilpailut 2.4.2011 Porvoo M+1002017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
66Turun JS/FINPAAVILAINENAnne-mari1.dan222011 / Hämeenlinna 42-vuotis Shiai 16.4.2011 N+702017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-78
67Turun JS/FINSALMELAJutta2.kyu692011 / Hämeenlinna 42-vuotis Shiai 16.4.2011 ET-322017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan G18-57
68Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSONENArsi1.kyu762011 / 60v Ryhti Shiai 10.9.2011 Raisio M-902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
69Yama-Arashi, Varkaus/FINPÖYSTIPia2.kyu1012011 / Genelec-turnaus 12.11.2011 Iisalmi ET-322017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T18-54
1Hämeenlinnan JS/FINMUSTONENMiika3.kyu782012 / Junnu Cup III 15.9.2012 Järvenpää EPA-40,12017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-46
2Arashi, Loviisa/FINLINDQVISTRasmus3.kyu282012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-27,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
3Arashi, Loviisa/FINLINDQVISTRobin3.kyu252012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-44,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-66,0
4Ahjo Training Center/FINAALTONENNiina3.kyu362012 / Hontai Shiai 24.3.2012 Vantaa N-632017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 AvoinN
5Bodonos, Kerava/FINKOSUNENJimi3.kyu962012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-25,52017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-42
6Bodonos, Kerava/FINNYMANJoel3.kyu1062012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-50,12017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P15+66
7Byakuya, Sodankylä/FINANKKURIJani2.kyu332012 / Pultti-Kuppi I 21.1.2012 Raahe P-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi M-73
8Hontai Judo, Helsinki/FINBRADEElias5.kyu42012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi EPA-30,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-53,4
9Hontai Judo, Helsinki/FINBRADELeo5.kyu422012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi EPA-27,52017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-42
10Meido-Kan, Helsinki/FINKHAZIEVArtur2.kyu1882012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi EPA-34,02017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-66
11Hontai Judo, Helsinki/FINMAC LAVERTYHelmi4.kyu222012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi CPT-54,12017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
12Darma-Kai, Laukaa/FINHIRVONENMika1.kyu952012 / Yawara Shiai 15.9.2012 Joensuu M-662017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-73
13Darma-Kai, Laukaa/FINRUUSKATopi3.kyu412012 / L-S aluemestaruuskilpailut 21.1.2012 Evijärvi EP-272017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P15-42
14Hauve-kan, Haukipudas/FINPEKKIIlmari3.kyu1352012 / Pultti-Kuppi I 21.1.2012 Raahe P-282017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18-60
15Meido-Kan, Helsinki/FINHJELTAnton2.kyu902012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää DPTA-38,32017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P18-66
16Meido-Kan, Helsinki/FINPÄTSIRoope3.kyu412012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-30,92017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-50
17Himangan JS/FINSAMMALLAHTIAleksi4.kyu312012 / Pultti-Kuppi I 21.1.2012 Raahe TP-202017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-43
18Hontai Judo, Helsinki/FINHERRALAArttu3.kyu362012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-31,92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-60
19Hontai Judo, Helsinki/FINKONTTINENTuomas1.dan112012 / Hontai Shiai 24.3.2012 Vantaa M-602017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-66
20Hontai Judo, Helsinki/FINLUHTANENLari1.dan472012 / Hontai Shiai 24.3.2012 Vantaa M-602017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
21Hontai Judo, Helsinki/FINMAKUNENTeemu3.kyu252012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää DPTA-44,52017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P18-66
22Hontai Judo, Helsinki/FINMUUKKONENReetta2.kyu442012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää CPT-53,62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N-52
23Hontai Judo, Helsinki/FINPESONENJuho3.kyu392012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-32,52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-50
24Hontai Judo, Helsinki/FINTIIHONENToni5.kyu122012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-27,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-43,9
25Hyvinkään JS/FINAUNESLUOMAJoonas3.kyu252012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää DPTA-47,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-67,7
26Hyvinkään JS/FINPOLVINENHeta4.kyu92012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää ETA-30,12017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää T15-57
27Hämeenlinnan JS/FINDJOUKAEVTurpal1.kyu3322012 / Hämeenlinna-Shiai 14.4.2012 Punaportin urheilutalo DP-342017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-66
28Jigotai, Jyväskylä/FINAHLSTRANDLassi3.kyu2292012 / L-S aluemestaruuskilpailut 21.1.2012 Evijärvi EP-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-55
29Jigotai, Jyväskylä/FINAHLSTRANDLenni3.kyu1962012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-21,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-38
30Jigotai, Jyväskylä/FINPOHJOLAVili3.kyu1002012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-29,82017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-46
31Joen Yawara, Joensuu/FINMUTANENSamuli452012 / Yawara Shiai 15.9.2012 Joensuu DPT-552017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-60
32Judo-Kan Espoo/FINVON MARTENSMirja1.kyu852012 / Aluemestaruuskilpailu 28.4.2012 Porvoo N-572017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N-63
33Jukara, Vantaa/FINMARISTOPia2.kyu372012 / Hontai Shiai 28.10.2012 Vantaa N-702017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VNY+70
34Jukara, Vantaa/FINSYRJÄAtte3.kyu862012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-29,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-55
35Kajaanin JK/FINHEIKKINENKristian3.kyu852012 / Genelec-turnaus 10.11.2012 Iisalmi EP-422017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-66
36Joutsan Tarmo/FINJUNTUNENKonsta3.kyu1012012 / Genelec-turnaus 10.11.2012 Iisalmi EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-38
37Kajaanin JK/FINRÖNTYSami3.kyu1052012 / Itäjudo Open 25.2.2012 Sonkajärvi EPT-382017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-66
38Kamiza, Lappeenranta/FINOLLIKAINENElla2.kyu1682012 / POP-SHIAI 6.10.2012 KARHULA CP-422017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N-63
39Kaustisen Pohjan-Veikot/FINRAUMAPyry3.kyu622012 / L-S aluemestaruuskilpailut 21.1.2012 Evijärvi EP-342017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-66
40Kerimäen Judonoko/FINKOSONENTiia1.kyu2152012 / Yawara Shiai 15.9.2012 Joensuu BT-572017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-63
41Kirkkonummen JS/FINILMANENAarni4.kyu242012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-25,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PY15-43,9
42Kirkkonummen JS/FINLATVALAEmma3.kyu532012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo ETA-23,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T13-40
43Kirkkonummen JS/FINLAXENFrida2.kyu1302012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi DPTA-36,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-57
44Kotkan JS/FINTOIKKADmitrii3.kyu1232012 / Hontai Shiai 28.10.2012 Vantaa EP-26,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
45Kotkan JS/FINTOIKKAGeorgii3.kyu822012 / Hontai Shiai 28.10.2012 Vantaa EP-32,12017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
46Koyama, Rovaniemi/FINIIVARINiklas2.kyu762012 / Ruska-Shiai 2012 22.09.2012 Rovaniemi EP-402017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu MN+66
47Koyama, Rovaniemi/FINKORTESALMIAlex2.kyu952012 / Koyama-Shiai 20.05.2012 Rovaniemi EP-41,02017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15+66
48Lahden JS/FINREIJONENEetu3.kyu602012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi EPTA-39,42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13+55
49Lahden JS/FINSTROMMarianna2662012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi ETA-31,82017 / KYODAI 2017 6-MAI Riga U16 m -44 kg
50Lahden JS/FINTANTTUJoonas3.kyu732012 / EDEN SHIAI 6.10.2012 Tampere EP-272017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P15-50
51Lahden JS/FINTANTTUJulius2.kyu932012 / Orimattila Shiai 5.5.2012 EP-33,02017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P15-60
52Meido-Kan, Helsinki/FINHEINONENAntti2.dan152012 / KeravaShiai 2012-10-13 Kerava M-902017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-90
53Meido-Kan, Helsinki/FINNEUVONENSaara3.kyu642012 / JunnuCup IV 18.11.2012 Kirkkonummi ETA-35,82017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T15-57
54Mikkelin Judo/FINRANTALAINENAtte2.kyu1572012 / Mikkeli Shiai 13.10.2012 EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-55
55Mikkelin Judo/FINSNICKERPaavo2.kyu1462012 / Mikkeli Shiai 13.10.2012 EP-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-60
56Nokian Judo/FINIHANAMÄKIEetu2.kyu1262012 / AVM 2012 25.3.2012 Hakunila, Vantaa P-342017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-66
57Nokian Judo/FINKAURANENAnton3.kyu1592012 / AVM 2012 25.3.2012 Hakunila, Vantaa P-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-55
58Nummelan Judo/FINISOPOUSSUNella4.kyu412012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää ETA-33,42017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela T13+52
59Orimattilan JS/FINKURVINENLisa2.kyu802012 / Junnu Cup III 15.9.2012 Järvenpää DPTY-34,62017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T18-52
60Lahden JS/FINLAVIKAINENElla3.kyu1812012 / Orimattila Shiai 5.5.2012 EP-29,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-57
61Kirkkonummen JS/FINSALMINENMika1.kyu992012 / POP-SHIAI 6.10.2012 KARHULA M-1002017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-90
62Magas/FINTSOLOEVMuslim4.kyu742012 / POP-SHIAI 6.10.2012 KARHULA EP-272017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-46
63Magas/FINTSOLOEVZelimkhan2.dan652012 / Yawara Shiai 15.9.2012 Joensuu M+902017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää M-AVOIN
64Gladiator, Turku/FINBLOMFELDTVictor1.kyu232012 / ICE POWER CUP 28.1.2012 Tampere M-812017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
65SJK StaffanstorpNYMANAlexander1.kyu202012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-23,92017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-81
66Riihimäen JS/FINOJALAAnton3.kyu652012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-29,82017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-46
67Riihimäen JS/FINPÄIVIÖPatrik3.kyu2272012 / Hämeenlinna-Shiai 14.4.2012 Punaportin urheilutalo EP-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-42
68Yoshi, Jämsä/FINSALONENJoona3.kyu462012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-25,52017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P18-60
69Sakura, Kuopio/FINSERGEEVMatvey3.kyu742012 / Genelec-turnaus 10.11.2012 Iisalmi EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-50
70Seinäjoen JS/FINHAUKKALATero2.kyu772012 / Kaustinen-shiai 27.10.2012 Kaustinen M-902017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-90
71Kerimäen Judonoko/FINVAUHKONENRasmus6.kyu1572012 / Mikkeli Shiai 13.10.2012 EP-302017 / ZELTA RUDENS 2017 14/15-OKT Adazi C U14 z -38 kg
72Shirokawa, Porvoo/FINKASURINENVictor3.kyu1682012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-33,82017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15+66
73Shirokawa, Porvoo/FINLATTUNiilo3.kyu1332012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää EPA-25,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-42
74Shirokawa, Porvoo/FINLEPONENJohanna1412012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää ETA-30,12017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi T18-57
75Shirokawa, Porvoo/FINOLINOtto3.kyu492012 / JunnuCup II 29.4.2012 Porvoo EPA-34,42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-55
76Orimattilan JS/FINVIRENJonna2.kyu2082012 / Junnu Cup I 11.2.2012 Järvenpää ETA-46,42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18+63
77Tampereen Judo/FINKIELENNIVAJoonas2.kyu442012 / AVM 2012 25.3.2012 Hakunila, Vantaa P-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-60
78Tampereen Judo/FINKULMALARasmus2.kyu1082012 / EDEN SHIAI 6.10.2012 Tampere EP-422017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-66
79Tampereen Judo/FINKULMALARoni(2)2.kyu1382012 / EDEN SHIAI 6.10.2012 Tampere DP-552017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-73
80Chikara, Helsinki/FINMYLLYLÄRiina3.kyu2002012 / Junnu Cup III 15.9.2012 Järvenpää ETA-24,42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-44
81Tomodachi, Kuopio/FINFEODOROFFAleksi4.kyu182012 / Genelec-turnaus 10.11.2012 Iisalmi EP-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15+48
82Kajaanin JK/FINTÖRMÄKANGASTopias3.kyu532012 / Genelec-turnaus 10.11.2012 Iisalmi EP-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-60
83Turun JS/FINSANDELLChristina1.kyu1292012 / Salikilpailut 11.3.2012 Hemmingin koulu CPT-44 aloittelijat2017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-52
84Turun JS/FINTURTAOskari5.kyu192012 / Junnu Cup III 15.9.2012 Järvenpää EPA-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
85Tyrvään Juro/FINDORNNiko2.kyu1162012 / ICE POWER CUP 28.1.2012 Tampere BP-732017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-90
86Vihannin Judo/FINRANKINENJere2.kyu872012 / Haru Shiai XL 5.5.2012 Oulun Urheilutalo EP-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
1Bodonos, Kerava/FINJÄRVINENOtso-antero4.kyu542013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-25,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-42
2Byakuya, Sodankylä/FINKAUNISVAARAEssi4.kyu122013 / Ruska-Shiai 19.10.2013 Rovaniemi EP-34,82017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-52
3Byakuya, Sodankylä/FINSIIVOLAEnni4.kyu462013 / Koyama-shiai 2013 25.5.2013 Rovaniemi ET-28,22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-42
4Byakuya, Sodankylä/FINVAARAHedda4.kyu572013 / Koyama-shiai 2013 25.5.2013 Rovaniemi ET-28,22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-39
5Chikara, Helsinki/FINHUKKANENAleksi3.kyu1442013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-32,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-55
6Kokkolan Budo/FINLAITINENJukka5.dan292013 / Hiiden Shiai 15.9.2013 Nummela M+1002017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-avoin
7Chikara, Helsinki/FINPERTELSONKristofer4.kyu1082013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-29,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
8Finndai, Helsinki/FINHAKALAKalle3.kyu352013 / Finndai shiai 2.2.2013 Helsinki M-902017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-81
9Fudoshin Rauma/FINKOMULAINENJarkko3.kyu842013 / ICE POWER CUP 26.1.2013 Tampere DP-552017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-73
10Fudoshin, Pori/FINHARELLElla952013 / MaTe Junnukisat 2.11.2013 Hemmingin liikuntahalli ET-272017 / KYODAI 2017 6-MAI Riga U12 m -36 kg
11Fudoshin, Pori/FINHARELLEmmi1522013 / Ryhti Shiai 7.9.2013 Raisio ET-362017 / KYODAI 2017 6-MAI Riga U14 m -44 kg
12Fudoshin, Pori/FINSIRENNea4.kyu1632013 / Salikilpailut 3.3.2013 Hemmingin sali ET-292017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-44
13Chikara, Helsinki/FINOZDOEVSuleiman3.kyu2372013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-33,42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-46
14Meido-Kan, Helsinki/FINTAAJAMAAJoonatan3.kyu462013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-29,32017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-50
15Himangan JS/FINSAMMALLAHTIEveliina4.kyu392013 / Salikilpailut 3.3.2013 Hemmingin sali Aloittelijat EP-232017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-36
16Pikadon, Pieksämäki/FINARGILLANDERLotta4.kyu402013 / Junnu Cup 3 29.9.2013 Porvoo DPTA-52,42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18+63
17Hyvinkään JS/FINPELTONENNico4.kyu202013 / Junnu Cup 3 29.9.2013 Porvoo EDPA-57,22017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää PT15+63
18Hyvinkään JS/FINUUSITALOAarre3.kyu602013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-32,32017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P15-50
19Hyvinkään JS/FINVARINENMiika4.kyu272013 / Junnu Cup 3 29.9.2013 Porvoo DP-39,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-67,7
20Hämeenlinnan JS/FINRISKIEero2.kyu122013 / Hämeenlinna Shiai 13.4.2013 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
21Iisalmen JS/FINRAJAKANGASKristian3.kyu612013 / Yawara Shiai 7.9.2013 Joensuu EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-50
22Joen Yawara, Joensuu/FINKARVINENHanna2.kyu112013 / Itäjudo Open 2013 11.5.2013 Kuopio N-702017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio N-63
23Joen Yawara, Joensuu/FINRATILAINENVeikko3.kyu392013 / Yawara Shiai 7.9.2013 Joensuu EPT-342017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-42
24Joutsan Tarmo/FINHUTRIHelmi4.kyu382013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää ETA-28,82017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T15-48
25Joutsan Tarmo/FINSIRKKAEetu3.kyu522013 / Orimattila Shiai 4.5.2013 EPA-33,92017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-50
26Judo-Kan Espoo/FINCRESSWELL-SMITHJoshua3.kyu272013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-29,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
27Judo-Kan Espoo/FINCRESSWELL-SMITHOliver3.kyu332013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-29,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
28Taifu ViljandiKÜNNAPUUPaul-Martin1.kyu1212013 / Hontai Shiai 2013 3.11.2013 Hakunila DP-462017 / WJO XIX 2017-09-30 Warsaw U17M-66
29Judo-Kan Espoo/FINMÄKELÄRiku4.kyu282013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-33,82017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-55
30Jukara, Vantaa/FINTUOMINENOtso3.kyu962013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-25,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-42
31Jukara, Vantaa/FINTÄHTIKUNNASPaavo3.kyu442013 / ES-Aluemestaruus 28.9.2013 Porvoo P_kelt-38,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
32Kamiza, Lappeenranta/FINHAIKULAINENTimi4.kyu1062013 / Orimattila Shiai 4.5.2013 EPTA-24,22017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
33Kauhajoen Karhu/FINJÄRVENPÄÄEmmi3.kyu392013 / Aprilli Shiai 23.3.2013 Kurikka DP-462017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T18-63
34Kippon, Kitee/FINAVEDENIYPavel1.kyu852013 / Yawara Shiai 7.9.2013 Joensuu BCP-602017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
35Kippon, Kitee/FINBERGMANElla4.kyu632013 / Itäjudo Open 2013 11.5.2013 Kuopio EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T15-48
36Kippon, Kitee/FINBERGMANPietari4.kyu722013 / Itäjudo Open 2013 11.5.2013 Kuopio EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-42
37Kirkkonummen JS/FINLAITILAJens3.kyu402013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-33,42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
38Kita-Kan, Kemi/FINPIKKARAINENNiklas592013 / Haru Shiai 4.5.2013 Oulun urheilutalo DP-502017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-81
39Hyvinkään JS/FINSUOMIMarko4.kyu82013 / Matsuru-Kannu 9.3.2013 Kotka M-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
40Koyama, Rovaniemi/FINKORTESALMIAnna3.kyu1272013 / Pultti-Kuppi II 16.3.2013 Raahe ET-282017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-44
41Koyama, Rovaniemi/FINMELARANTAEmilia3.kyu1022013 / Pultti-Kuppi I 26.1.2013 Raahe ET-282017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-52
42Koyama, Rovaniemi/FINSUOKANERVAInka3.kyu982013 / Pultti-Kuppi I 26.1.2013 Raahe ET-402017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T15-57
43Koyama, Rovaniemi/FINTEPPOUkko3.kyu1382013 / Pultti-Kuppi I 26.1.2013 Raahe EP-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
44Koyama, Rovaniemi/FINTEPPOUnna2.kyu1142013 / Pultti-Kuppi I 26.1.2013 Raahe ET-402017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
45Lahden JS/FINKOIVISTOHeikki3.kyu482013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-23,72017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-42
46Lahden JS/FINPYYKÖNENIida5.kyu112013 / Junnu Cup 3 29.9.2013 Porvoo EPA-25,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-31,6
47Lappajärven Veikot/FINLEPPÄNIEMIEino4.kyu712013 / Seibukan Shiai 23.11.2013 Kurikka DP-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-46
48Maskun Tempo/FINBÄCKSTRÖMJonas3.kyu382013 / Ryhti Shiai 7.9.2013 Raisio EP-462017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-66
49Maskun Tempo/FINÖVERSTIMatias4.kyu462013 / Wekara Shiai 18.5.2013 Vantaa EP-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
50Finndai, Helsinki/FINPRETECristian2.kyu292013 / Kerava Shiai 2013 12.10.2013 Killan Koulu, Kerava M-812017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
51Mikkelin Judo/FINREDSVENMarkus3.kyu1432013 / Mikkeli-Shiai 19,10,2013 Mikkeli EP-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15+66
52Mikkelin Judo/FINTAAVITSAINENJesper3.kyu232013 / Mikkeli-Shiai 19,10,2013 Mikkeli EP-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-38
53Mikkelin Judo/FINTYYSKÄMika982013 / Hämeenlinna Shiai 13.4.2013 DP-462017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-55
54Nokian Judo/FINKANKKUNENKonsta4.kyu82013 / Eden Shiai 5.10.2013 Tampere DP-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P18-66
55Tampereen Judo/FINMÄKELÄMikke2.kyu1912013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-25,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-42
56Nummelan Judo/FINELOPUROSamu3.kyu672013 / Junnu Cup 1 20.1.2013 Nummela EPTY-30,22017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-50
57Nummelan Judo/FINLAIHOVenla2.kyu1862013 / Junnu Cup 1 20.1.2013 Nummela DTA-38,92017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi T18-63
58Nummelan Judo/FINOLLIKKALAJesse2.kyu1162013 / Junnu Cup 1 20.1.2013 Nummela EDP-40,82017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-55
59Nummelan Judo/FINPARVIAINENMatias3.kyu972013 / Junnu Cup 1 20.1.2013 Nummela EPA-28,62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-46
60Orimattilan JS/FINNIEMINENEnna3.kyu1202013 / Orimattila Shiai 4.5.2013 ETA-29,02017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää T15-48
61Oulun Judokerho/FINKOUKKARIJyri3.kyu812013 / Ruska-Shiai 19.10.2013 Rovaniemi DP-32,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18-60
62Oulun Judokerho/FINNARVAAda3.kyu1152013 / Ruska-Shiai 19.10.2013 Rovaniemi EP-29,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-44
63Oulun Judokerho/FINNARVAAnni-Olivia3.kyu1332013 / Ruska-Shiai 19.10.2013 Rovaniemi DP-32,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T15-57
64Oulun Judokerho/FINNIEMIRonja3.kyu1242013 / Pultti-Kuppi I 26.1.2013 Raahe DT-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18+63
65Oulun Judokerho/FINRANTAPÄÄJoonas3.kyu362013 / Haru Shiai 4.5.2013 Oulun urheilutalo BP-662017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
66Oulun Judokerho/FINTOPPILAMarkus3.kyu712013 / Pultti-Kuppi II 16.3.2013 Raahe EP-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18-60
67Pikadon, Pieksämäki/FINKARJALAINENEerik1.kyu862013 / Itäjudo Open 2013 11.5.2013 Kuopio CP-502017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-66
68Kotkan JS/FINSOIKKONENDmitri5.kyu392013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-25,12017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-34
69Raision Ryhti/FINJÄRNSTEDTAntton4.kyu1622013 / Salikilpailut 3.3.2013 Hemmingin sali Aloittelijat EP-232017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-38
70Raision Ryhti/FINRISTIMÄKIJussi4.kyu622013 / MaTe Junnukisat 2.11.2013 Hemmingin liikuntahalli EP-392017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-60
71Raision Ryhti/FINSUMMANENHanna4.kyu72013 / Salikilpailut 3.3.2013 Hemmingin sali CP-462017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu PT-47
72Riihimäen JS/FINKAMUNENKim4.kyu302013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-23,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY13-32,5
73Riihimäen JS/FINOJALAElias4.kyu892013 / Junnu Cup 17.11.2013 Kirkkonummi EPA-26,42017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
74Seinäjoen JS/FINKALLIONatalia4.kyu212013 / Seibukan Shiai 23.11.2013 Kurikka DT-282017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-44
75Shirokawa, Porvoo/FINRIEKKINENJoonas3.kyu652013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-29,32017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P15-50
76Shirokawa, Porvoo/FINSALMINENJustus3.kyu982013 / Junnu Cup 2 20.4.2013 Järvenpää EPA-31,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
77Lempäälän Kisa/FINALAKOSKIPaavo4.kyu562013 / MaTe Junnukisat 2.11.2013 Hemmingin liikuntahalli EPT-252017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-30
78Tampereen Judo/FINLEPISTÖPatrik3.kyu372013 / ICE POWER CUP 26.1.2013 Tampere CP+662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
79Lempäälän Kisa/FINVAINIOLAMilla3.kyu832013 / Eden Shiai 5.10.2013 Tampere ET-282017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T13-44
80Lempäälän Kisa/FINVIRTANENAati3.kyu282013 / MaTe Junnukisat 2.11.2013 Hemmingin liikuntahalli DPT-462017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-66
81Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHÄNNINENAntti1.kyu232013 / ES-Aluemestaruus 28.9.2013 Porvoo M+902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
82Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKUVAJAKaisa3.kyu532013 / Junnu Cup 1 20.1.2013 Nummela EPTA-42,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T15+63
83Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPAVLOVTristan5.kyu222013 / Junnu Cup 1 20.1.2013 Nummela EPA-23,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-34
84Kajaanin JK/FINTÖRMÄKANGASOlivia3.kyu352013 / Haru Shiai 4.5.2013 Oulun urheilutalo DT-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-57
85Kamiza, Lappeenranta/FINMÄKELÄMax5.kyu222013 / MaTe Junnukisat 2.11.2013 Hemmingin liikuntahalli EP-392017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA11-29,9
86Valkeakosken JS Samurai/FINPELTOLAAntto4.kyu112013 / Eden Shiai 5.10.2013 Tampere EP-342017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-46
87Toodokan, Joroinen/FINNYKÄNENElla3.kyu1392013 / Mikkeli-Shiai 19,10,2013 Mikkeli ET-322017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-44
88Yama-Arashi, Varkaus/FINSIMONENNinna5.kyu122013 / Mikkeli-Shiai 19,10,2013 Mikkeli ET-322017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-50,4
89Yama-Arashi, Varkaus/FINSIMONENTimi3.kyu902013 / Mikkeli-Shiai 19,10,2013 Mikkeli EP-422017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-66
1Akagi, Järvenpää/FINHAKSOLaura4.kyu882014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki TA11-28,72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T13-44
2Akagi, Järvenpää/FINPARTANENAntto4.kyu692014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää EPA-24,82017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-30
3Akagi, Järvenpää/FINÖHMANRoo5.kyu82014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-28,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,0
4Arashi, Loviisa/FINRONKAINENJesse4.kyu292014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää EPA-31,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-43,9
5Arashi, Loviisa/FINWALLENAmelie4.kyu232014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää EPTA-42,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-69,7
6JudogymnasietANTFOLKKristoffer1.kyu322014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila P15-552017 / BudoNord 2017-05-25 Lund B18-66
7lands Judoklubb/FINGOTTBERGRöskva4.kyu122014 / Södra Judo Open 2 2014 2014-04-12 Haninge F11-362017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-48 kg
8lands Judoklubb/FINHÖGLUNDLinus1.kyu332014 / Södra Judo Open 2 2014 2014-04-12 Haninge P15-382017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan B18-60
9lands Judoklubb/FINROSBÄCKVanessa4.kyu202014 / Södra Judo Open 2 2014 2014-04-12 Haninge F11-482017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13+52 kg
10Bodonos, Kerava/FINKOSUNENNiku5.kyu482014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-25,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
11Chikara, Helsinki/FINKUOSMANENJenna3.kyu2032014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo TA11-25,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-34
12Chikara, Helsinki/FINBOUZADAZakaria3.kyu492014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi P15-85,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
13Chikara, Helsinki/FINLUOTONENMatias5.kyu392014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-26,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
14Judo-Kan Espoo/FINLEHTINENJustus4.kyu382014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-28,02017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-38
15Judo-Kan Espoo/FINLEHTINENKaius4.kyu312014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA13-36,62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-55
16Finndai, Helsinki/FINTERÄVÄJuuso2.dan642014 / Lahti Shiai 6.12.2014 Pajulahti M-902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
17Rauman JS Samurai/FINKIRSELÄVera4.kyu442014 / Salikisat 09.03.2014 Hemmingin koulu ET-29 Aloittelijat2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T13-44
18Gladiator, Turku/FINANOHHINEvgeni3.kyu392014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu DP-352017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-55
19Gladiator, Turku/FINOSTANINKristian3.kyu172014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu CP-552017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-76
20Gladiator, Turku/FINSTSERBAKOVRuslan3.kyu372014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu CP-552017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-81
21Hauve-kan, Haukipudas/FINPEKKIRauno4.kyu1802014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
22Meido-Kan, Helsinki/FINMISRISara2.kyu602014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki PTA15-54,02017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela T18-63
23Chikara, Helsinki/FINVEDZIZHEVIsmail3.kyu1942014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-40,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-60
24Hontai Judo, Helsinki/FINKUUSIMURTOKuutti5.kyu182014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-31,42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-42
25Hontai Judo, Helsinki/FINMURRAYLuukas5.kyu202014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-31,42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
26Hontai Judo, Helsinki/FINNIININiilo5.kyu622014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-37,52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
27Hontai Judo, Helsinki/FINPURSIAINENArni4.kyu432014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA13-64,92017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15+66 kg
28Hyvinkään JS/FINHAAPAMÄKIAaro4.kyu202014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-29,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PY13-37,3
29Hyvinkään JS/FINHENTTONENMarkku2.dan182014 / Hiiden Shiai 14.9.2014 Nummela M-732017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VMY+80
30Hyvinkään JS/FINJULKUNENMikko4.kyu542014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää EPA-24,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTY13-38,2
31Jigoku, Lieksa/FINHAAPALEHTOIisakki2.kyu282014 / Sakura-shiai 5.4.2014 Kuopio P15-502017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-81
32Jigotai, Jyväskylä/FINFILENIUSJulius3.kyu352014 / KP-V Juhla Shiai 1.2.2014 Kaustinen P13-462017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15+66
33Jigotai, Jyväskylä/FINFILENIUSMatias4.kyu422014 / Aprilli Shiai 5.4.2014 Kurikka P11-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-55
34Joen Yawara, Joensuu/FINHEIKKINENTiia3.kyu1292014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki T11-32 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-38
35Joen Yawara, Joensuu/FINMUSTONENOskari3.kyu372014 / Sakura-shiai 5.4.2014 Kuopio P13-552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-60
36Joen Yawara, Joensuu/FINRANTAESKOLAEemeli1.kyu182014 / Sakura-shiai 5.4.2014 Kuopio M-732017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi M-73
37Joen Yawara, Joensuu/FINRATILAINENVille3.kyu322014 / Sakura-shiai 5.4.2014 Kuopio P11-262017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P13-31
38Joen Yawara, Joensuu/FINRYHÄNENAki3.kyu592014 / Yawara Shiai 20.9.2014 Joensuu P13-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-50
39Joutsan Tarmo/FINHEISKANENOskari4.kyu1032014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää EPA-25,72017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
40Judo-Kan Espoo/FINABO RAMADANSami3.kyu302014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki PY13-37,92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P18-55
41Judo-Kan Espoo/FINGRANHOLMViggo5.kyu292014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-29,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-46
42Chikara, Helsinki/FINLIIMATAINENPeetu4.kyu292014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA13-38,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
43Judo-Kan Espoo/FINSUNDELLEemeli3.kyu202014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-43,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-66,0
44Jukara, Vantaa/FINPAJUNENCasper4.kyu232014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-26,42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg
45Kamiza, Lappeenranta/FINERJANSALOPerttu4.kyu1182014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila P11-272017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-42
46Kamiza, Lappeenranta/FINHAIKULAINENTuomas4.kyu982014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-28,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
47Kamiza, Lappeenranta/FINMATTERONiko4.kyu1072014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila P11-34,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-46
48Kamiza, Lappeenranta/FINOVASKAINENJesse3.kyu52014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila M-662017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta M-73
49Kamiza, Lappeenranta/FINPINHASOVDavid4.kyu662014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila P11-272017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
50Kamiza, Lappeenranta/FINTUKIAINENNoora4.kyu112014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo TA11-25,92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta TK13-34,6
51Kamiza, Lappeenranta/FINTUKIAINENViivi4.kyu132014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo TA11-28,22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta TK13-41,0
52Kamiza, Lappeenranta/FINUKKONENKristian3.kyu42014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila M-602017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta M-66
53Kauhajoen Karhu/FINMÄNTYMÄKIArttu3.kyu282014 / Seibukan Shiai 25.10.2014 Kurikka M-732017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-81
54Kaustisen Pohjan-Veikot/FINÖSTERBACKASandra4.kyu132014 / KP-V Juhla Shiai 1.2.2014 Kaustinen T13-442017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T15-63
55Kejubo, Keuruu/FINKORPIJÄRVIDaniel4.kyu342014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P13-302017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P15-38
56Kejubo, Keuruu/FINKORPIJÄRVIJoonatan4.kyu382014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P11-302017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P13-42
57Kejubo, Keuruu/FINKORPIJÄRVIRauli3.kyu342014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P15-502017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-74
58Kejubo, Keuruu/FINRAJALAJoona3.kyu512014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA13-45,62017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-66
59Kejubo, Keuruu/FINVAUHKONENRoope3.kyu702014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA15-57,32017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-73
60Kerimäen Judonoko/FINKOSONENSanna2.kyu552014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki T13-47 kg2017 / Baltic Sea Open 11.3.2017 Orimattila T18-52
61Kippon, Kitee/FINBERGMANFanni4.kyu452014 / Yawara Shiai 20.9.2014 Joensuu T11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-36
62Kippon, Kitee/FINLÖPPÖNENElias5.kyu222014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki P11-29 kg2017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-33
63Kippon, Kitee/FINSAVENIUSJegor3.kyu172014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki P13-38 kg2017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-50
64Kirkkonummen JS/FINKEINÄNENAnto4.kyu52014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-33,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTY13-38,2
65Kirkkonummen JS/FINKONTULAViktor3.kyu572014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA13-36,62017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P15-55
66Kirkkonummen JS/FINLAAKSONENMarko3.dan102014 / Finndai shiai 2014 1.2.2014 Helsinki M+902017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta Haa-92,0
67Kirkkonummen JS/FINVEHMASVesa4.kyu482014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-26,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-34
68Kita-Kan, Kemi/FINBERGJoni1.kyu532014 / AVM 2014 23.3.2014 Vantaa Hakunila M-812017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi M-90
69Kita-Kan, Kemi/FINVÄISÄNENVenla3.kyu392014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe CT-402017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-52
70Kokkai-Kan, Tornio/FINLEHTOJerry4.kyu382014 / Pultti-Kuppi II 15.02.2014 Raahe EP-342017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-43
71Kokkai-Kan, Tornio/FINMIKKOLAMikael4.kyu392014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-362017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T15-63
72Koyama, Rovaniemi/FINBARSKMatias3.kyu212014 / Koyama-Shiai 2014 1.6.2014 Rovaniemi U13-29,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-38
73Koyama, Rovaniemi/FINKYÖTIKKITopi3.kyu432014 / Koyama-Shiai 2014 1.6.2014 Rovaniemi U11-25,92017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-34
74Koyama, Rovaniemi/FINLEPPÄVeeti3.kyu122014 / Haru Shiai 3.5.2014 Oulu P11-272017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-50
75Koyama, Rovaniemi/FINPAAVILAINENJouka3.kyu282014 / Koyama-Shiai 2014 1.6.2014 Rovaniemi U11-33,12017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
76Koyama, Rovaniemi/FINPEHKONENSamu3.kyu602014 / Haru Shiai 3.5.2014 Oulu P11-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
77Koyama, Rovaniemi/FINPOHJAAapeli3.kyu932014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
78Koyama, Rovaniemi/FINPOHJALalli3.kyu922014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
79Koyama, Rovaniemi/FINPOHJATotti4.kyu732014 / Koyama-Shiai 2014 1.6.2014 Rovaniemi U11-27,22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-30
80Koyama, Rovaniemi/FINSAAPUNKIKristian3.kyu472014 / Koyama-Shiai 2014 1.6.2014 Rovaniemi U11-25,92017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
81Koyama, Rovaniemi/FINSEIKKULALouna-Lumia3.kyu1652014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DT-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
82Koyama, Rovaniemi/FINSEIKKULAPihla-Maria4.kyu972014 / Ruska-Shiai 2014 18.10.2014 Rovaniemi EP-23,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
83Koyama, Rovaniemi/FINTEPPOUsva3.kyu512014 / Koyama-Shiai 2014 1.6.2014 Rovaniemi U11-27,22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-40
84Koyama, Rovaniemi/FINTUOMIVAARAJoonatan5.kyu602014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-42
85Lahden JS/FINISORANTARoope4.kyu392014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-34,82017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P13-42
86Lahden JS/FINRÄTTÖErno4.kyu592014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-31,12017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-55
87Lahden JS/FINSALOAada972014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA15-67,42017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi T18-63
88Lahden JS/FINSAVOLAINENAkseli3.kyu602014 / Wekara Shiai 17.5.2014 Vantaa P11-342017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-46
89Lappajärven Veikot/FINKUJALAEmilia4.kyu202014 / Länsi-Suomen Aluemestaruus 15.2.2014 Evijärvi T13-402017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-63
90Lappajärven Veikot/FINKUJALAJohannes4.kyu352014 / Länsi-Suomen Aluemestaruus 15.2.2014 Evijärvi P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P15-38
91Lappajärven Veikot/FINLEPPÄNIEMIIiris4.kyu532014 / KP-V Juhla Shiai 1.2.2014 Kaustinen T13+522017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-63
92Lappajärven Veikot/FINMÄENPÄÄJimi-jaakko4.kyu132014 / Länsi-Suomen Aluemestaruus 15.2.2014 Evijärvi P15-502017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-73
93Maskun Tempo/FINGRÖNBLOMVanessa4.kyu402014 / Salikisat 09.03.2014 Hemmingin koulu ET-29 Aloittelijat2017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-38
94Maskun Tempo/FINHELENIUSAtte4.kyu612014 / Salikisat 09.03.2014 Hemmingin koulu EP-25 Aloittelijat2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
95Maskun Tempo/FINLEINOJesse4.kyu592014 / Salikisat 09.03.2014 Hemmingin koulu DPT-42 Aloittelijat2017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P18-66
96Maskun Tempo/FINMALINENMiro4.kyu442014 / Salikisat 09.03.2014 Hemmingin koulu DP-40 Aloittelijat2017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P18-66
97Maskun Tempo/FINPUOTTULAKonsta4.kyu732014 / Salikisat 09.03.2014 Hemmingin koulu DP-32 Aloittelijat2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
98Meido-Kan, Helsinki/FINPESONENAlma4.kyu192014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki TA11-28,72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-36
99Meido-Kan, Helsinki/FINRONKAINENTuukka3.kyu212014 / Ryhti Shiai 6.9.2014 Raisio M-902017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-90
100Mikkelin Judo/FINWALLENLumia4.kyu222014 / Mikkeli-Shiai 2014 18.10.2014 Wisa-Areena T11-282017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
101Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENEmma3.kyu1242014 / Mikkeli-Shiai 2014 18.10.2014 Wisa-Areena T11-282017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-40
102Mäntyharjun Judo/FINTELKKÄKiia4.kyu222014 / Wekara Shiai 17.5.2014 Vantaa T15-572017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,9
103Nokian Judo/FINJOKINENIlari2.kyu612014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P18-552017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-73
104Nummelan Judo/FINAHOLAINENNuutti2.kyu1522014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-60
105Nummelan Judo/FINHEISKANENElias4.kyu152014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki PA11-34,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PY15-49,3
106Nummelan Judo/FINHIMILÄAtte3.kyu512014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-39,12017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-55
107Nummelan Judo/FINISOAHONonna4.kyu262014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo TA13-31,92017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-48
108Nummelan Judo/FINJÄRVINENSami1.dan342014 / Kerava-Shiai 12.10.2014 Sompion Koulu M-902017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku VM+80
109Nummelan Judo/FINSALAAnniina4.kyu732014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo TA11-36,62017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-44
110Nummelan Judo/FINSORSARasmus4.kyu1372014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-27,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
111Maskun Tempo/FINVUORISTOKasimir5.kyu302014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-26,62017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-34
112Orimattilan JS/FINHANHELALaura3.kyu952014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki TA11-41,12017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13+55
113Orimattilan JS/FINMUOTKAPinja2.kyu642014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PTY11-42,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T15-57
114Oulun Judokerho/FINELONIEMIAleksi4.kyu102014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-432017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-63
115Oulun Judokerho/FINHEIKKILÄFeliks3.kyu452014 / Haru Shiai 3.5.2014 Oulu P13-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-55
116Oulun Judokerho/FINKIISKINENNico3.kyu672014 / Pultti-Kuppi II 15.02.2014 Raahe EP-262017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
117Oulun Judokerho/FINLANTTOElis4.kyu622014 / Ruska-Shiai 2014 18.10.2014 Rovaniemi BP-55,22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu MN+66
118Oulun Judokerho/FINMÄKELÄMisa3.kyu532014 / Pultti-Kuppi II 15.02.2014 Raahe DP-382017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18-60
119Oulun Judokerho/FINNARVAMiska4.kyu472014 / Pultti-Kuppi II 15.02.2014 Raahe EP-262017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-42
120Oulun Judokerho/FINRANTAPÄÄJere3.kyu752014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe DP-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-55
121Oulun Judokerho/FINSAARELAJere3.kyu732014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe EP-252017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-38
122Pikadon, Pieksämäki/FINKARJALAINENAapo3.kyu412014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki P11+40 kg2017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-60
123Pikadon, Pieksämäki/FINTANSKANENAapo3.kyu402014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki P11-40 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-60
124Pingviinit, Nurmijärvi/FINRENKOAlpo4.kyu382014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-29,92017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-38
125Pingviinit, Nurmijärvi/FINWESTERHOLMMico4.kyu422014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki PA11-34,92017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-46
126Riihimäen JS/FINMÄKINENIda4.kyu412014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo TA11-43,62017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-63
127Riihimäen JS/FINOJARANTAJoel5.kyu552014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA11-26,62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-34
128Riihimäen JS/FINOJARANTAMiko4.kyu602014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki PA13-39,42017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-66
129Riihimäen JS/FINOJARANTARami2.kyu952014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere M-902017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VMY+80
130Sakura, Kuopio/FINKAARTINENKasperi3.kyu742014 / Sakura-shiai 5.4.2014 Kuopio P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-60
131Seinäjoen JS/FINHARJUNoora3.kyu492014 / Lakeuden Kisat 7.6.2014 Seinäjoki T11-28,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T13-52
132Seinäjoen JS/FINMÄKI-HAKOLAPyry4.kyu332014 / Länsi-Suomen Aluemestaruus 15.2.2014 Evijärvi P13-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-50
133Seinäjoen JS/FINPISTONella4.kyu242014 / Lakeuden Kisat 7.6.2014 Seinäjoki PT11-35,82017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-55
134Shikata, Savonlinna/FINIMMONENJenni2.kyu1002014 / Penado ITÄJUDO Open 10.5.2014 Pieksämäki T13-40 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T15+63
135Shirokawa, Porvoo/FINKUMLINAaro4.kyu242014 / Junnu Cup 4 16.11.2014 Kirkkonummi PA13-48,32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää P15-70,8
136Shirokawa, Porvoo/FINYOUSEFBasim4.kyu762014 / JunnuCup 2 11.5.2014 Porvoo PA11-28,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
137Sobudo, Somero/FINLAHTIIiro3.kyu552014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää DPTA-34,82017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-46
138Sobudo, Somero/FINUOTILALauri3.kyu822014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää DPY-49,22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-73
139Tampereen Judo/FINERONENIlmari3.kyu792014 / Aprilli Shiai 5.4.2014 Kurikka P11-422017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-55
140Tampereen Judo/FINERONENMilja3.kyu782014 / EDEN SHIAI 4.10.2014 Tampere T13-402017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-57
141Lempäälän Kisa/FINHEINONENMiika4.kyu182014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu DP-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P18-66
142Lempäälän Kisa/FINKULHIAHulda4.kyu452014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu ET-262017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-38
143Lempäälän Kisa/FINSÄRKIMÄKITopi3.kyu252014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu EP-352017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-46
144Lempäälän Kisa/FINTURUNENVeeti4.kyu52014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu DP-442017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-55
145Lempäälän Kisa/FINTURUNENVille5.kyu332014 / MaTe Junnukisat 1.11.2014 Hemmingin koulu EP-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-46
146Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENTommi(2)4.kyu192014 / Hontai Shiai 2.11.2014 Vantaa P15-502017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
147Tapanilan Erä, Hki/FINRAJALAHerman4.kyu82014 / Hontai Shiai 22.3.2014 Hakunila P11-302017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-42 kg
148Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHAKKARAINENJoona4.kyu1282014 / Junnu Cup 3 28.9.2014 Helsinki PA11-30,42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
149Meido-Kan, Helsinki/FINPETENBERGGerman3.kyu1382014 / Junnu Cup 1 2.2.2014 Järvenpää DPTA-32,42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-50
150Espoon Urheilijat/FINSIVUNENJohanna2.dan322014 / SM2014 12-13.4.2014 Vantaa N-782017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää VN-72,6
151Tomodachi, Kuopio/FINKÄRKKÄINENKasper3.kyu412014 / Sakura-shiai 5.4.2014 Kuopio P13-342017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-55
152Kajaanin JK/FINTÖRMÄKANGASOliver4.kyu442014 / Genelec Turnaus 2014 15.11.2014 Iisalmi U11 pojat-36kg2017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-55
153Turun JS/FINAALTONENLukas2.kyu292014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P15-602017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan B18+90
154Turun JS/FINHEREAAlexandru1.kyu1222014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P15+662017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan M21-81
155Tyrvään Juro/FINKATAJISTOJouni4.kyu72014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere M-732017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
156Tyrvään Juro/FINOJANNEJukka1.dan522014 / Ryhti Shiai 6.9.2014 Raisio M-732017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-73
157Tyrvään Juro/FINOJANNEJustus3.kyu1942014 / Ice Power Cup 25.1.2014 Tampere P11-272017 / ZELTA RUDENS 2017 14/15-OKT Adazi C U14 z -38 kg
158Valkeakosken JS Samurai/FINSUOJOKIJarkko4.kyu142014 / EDEN SHIAI 4.10.2014 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
159Oulun Judokerho/FINKANTOMAAJari3.kyu112014 / AVM 2014 23.3.2014 Vantaa Hakunila M-902017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-90
160Vihannin Judo/FINLAAKSOToni2.kyu62014 / AVM 2014 23.3.2014 Vantaa Hakunila M+902017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM+90
161Vihannin judo ryRUUSUNENArttu4.kyu362014 / Pultti-Kuppi 25.01.2014 Raahe EP-252017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-30 kg
162Vihannin judo ryTURPEINENLuukas4.kyu262014 / Pultti-Kuppi II 15.02.2014 Raahe EP-342017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
1Ahjo Training Center/FINNISKANENNooa4.kyu192015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-41,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-50,7
2lands Judoklubb/FINMATTSSONLeonard4.kyu92015 / Södra Judo Open 3 2015 2015-10-10 Haninge P13-502017 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2017-04-08 Oxelösund P15-60
3lands Judoklubb/FINWOIVALINValter4.kyu82015 / Södra Judo Open 4 och veteran SM 2015 2015-11-14 Haninge P13+502017 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2017-04-08 Oxelösund P15-73
4Budokan, Vaasa/FINNEVALAArttu4.kyu282015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-46
5Budokan, Vaasa/FINTAKALUOMAVille4.kyu212015 / L-S Aluemestaruus 28.2.2015 Vimpeli P10-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-27
6Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHIRVONENKonsta4.kyu202015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-27,12017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-38
7Chikara, Helsinki/FINKASESALUCristian4.kyu812015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-37,12017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-46
8Byakuya, Sodankylä/FINARVOLAMatti5.kyu222015 / Haru shiai 9.5.2015 Oulu P11 -30 kg2017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-35
9Chikara, Helsinki/FINKUOPPALASami4.kyu112015 / Alempien vöiden Mestaruuskilpailut 22.03.2015 Vantaa M+902017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VMA+80
10Darma-Kai, Laukaa/FINMUITTARIEero5.kyu222015 / Seibukan Shiai 24.10.2015 Kurikka P11-342017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,3
11Espoon Urheilijat/FINAHOLAOula-topias3.kyu722015 / Hontai 25v Shiai 21.3.2015 Vantaa PU11-32,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
12Espoon Urheilijat/FINSARASMAAIlmari4.kyu142015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PTY11-31,22017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-38
13Espoon Urheilijat/FINSATUKANGASArttu4.kyu482015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA13-34,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-42
14Fudoshin, Pori/FINGRÖNROOSJussi5.kyu492015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
15Fudoshin, Pori/FINGRÖNROOSNiko5.kyu112015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-35 Aloittelijat2017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
16Fudoshin, Pori/FINKOSKINENElias5.kyu322015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-332017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
17Gladiator, Turku/FINOSTANINLeo4.kyu132015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-30
18Gladiator, Turku/FINPELLINENPatrik2.kyu172015 / Alempien vöiden Mestaruuskilpailut 22.03.2015 Vantaa M-902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-81
19Gladiator, Turku/FINRIEKKINENArtjom4.kyu162015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-31
20Gladiator, Turku/FINTKACHENKOYuriy1.kyu202015 / Ryhti Shiai 26.9.2015 Raisio M+902017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-100
21Gladiator, Turku/FINTOKAREVSemyon4.kyu192015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-36
22Hauve-kan, Haukipudas/FINBOSTRÖMTero1.dan222015 / Finndai shiai 2015 7.2.2015 Helsinki M-812017 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2017-04-08 Oxelösund M14-73
23Hauve-kan, Haukipudas/FINVILMITommi4.kyu72015 / Haru shiai 9.5.2015 Oulu M -90 kg2017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M+90
24Meido-Kan, Helsinki/FINHELINJenna4.kyu422015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää TA11-30,12017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-40
25Hontai Judo, Helsinki/FINKUUSIMURTOTimo3.kyu122015 / Alempien vöiden Mestaruuskilpailut 22.03.2015 Vantaa M-812017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-90
26Hontai Judo, Helsinki/FINTASKINENIiris5.kyu172015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki TA11-29,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-39,5
27Hontai Judo, Helsinki/FINWESTERBERGAmos5.kyu472015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PA11-28,32017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-33,4
28Hyvinkään JS/FINSALONENTero4.kyu292015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-28,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-34
29Hyvinkään JS/FINTOIVONENVilho5.kyu82015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-39,02017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P13-38
30Hämeenlinnan JS/FINAKHMETKHANOVAslan3.kyu372015 / Hämeenlinna Shiai 18.4.2015 P11-302017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-38
31Hämeenlinnan JS/FINKIVELÄVille3.kyu812015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojatY-52,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-55
32Hämeenlinnan JS/FINKULONENJoel3.kyu102015 / Lahti Shiai 5.12.2015 Pajulahti P13-382017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-46
33Hämeenlinnan JS/FINNOELVeikko3.kyu62015 / Alempien vöiden Mestaruuskilpailut 22.03.2015 Vantaa PU15-382017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-50
34Hämeenlinnan JS/FINOJALAOiva3.kyu72015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere P11-432017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-50
35Hämeenlinnan JS/FINOJALAOlli3.kyu62015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere P13-462017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-60
36Hämeenlinnan JS/FINSHADKAErfan3.kyu252015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere P11-432017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
37Hämeenlinnan JS/FINVILKKOArvo3.kyu312015 / Hontai shiai 1.11.2015 Vantaa P11-38,82017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-42
38Jigoku, Lieksa/FINPÄIVÄPUROIida4.kyu122015 / ItäJudo Open 2015 9.5.2015 Kitee PT13-48 kg2017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi T15-52
39Jigotai, Jyväskylä/FINHEIMONENKiia4.kyu312015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 TA11-392017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-48
40Jigotai, Jyväskylä/FINKALLIOPinja4.kyu292015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 TA11-292017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-32
41Jigotai, Jyväskylä/FINLAHTIEino4.kyu802015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PT13-372017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-60
42Jigotai, Jyväskylä/FINNUMMINENKristian4.kyu352015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojat-46,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 U13-60
43Jigotai, Jyväskylä/FINPOLASVeeti5.kyu382015 / Seibukan Shiai 24.10.2015 Kurikka P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-34
44Jigotai, Jyväskylä/FINSAARVOSofia5.kyu162015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 tytöt-33,12017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT13-33,8
45Tampereen Judo/FINSALMINENManico322015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojat-37,42017 / YOUNG STARS 2017 1/2-APR Jurmala D U12 z -50 kg
46Jigotai, Jyväskylä/FINSILVENNOINENSamu5.kyu132015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojat-232017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-26
47Jigotai, Jyväskylä/FINSUOKASOliver5.kyu102015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojat-37,42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-43,8
48Jigotai, Jyväskylä/FINVAHTOKARIIisa5.kyu62015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 tytöt-45,82017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA11-39,3
49Hontai Judo, Helsinki/FINVÄISÄNENOtto5.kyu212015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojat-46,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
50Jigotai, Jyväskylä/FINWASELIUSMooses4.kyu122015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-302017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PY13-37,5
51Joen Yawara, Joensuu/FINPARKKINENRasmus4.kyu262015 / Mikkeli Shiai 17.10.2015 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-42
52Joen Yawara, Joensuu/FINVAISMANMatvei4.kyu212015 / Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu EPT-252017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
53Judo-Kan Espoo/FINANTONOVAndrei5.kyu132015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA11-35,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
54Jukara, Vantaa/FINHUHTAKANGASMoona4.kyu342015 / Wekara Shiai 16.5.2015 Vantaa T11-282017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-32
55JuShinKan, Ähtäri/FINNOKELAINENNinja3.kyu92015 / L-S Aluemestaruus 28.2.2015 Vimpeli T14-442017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-48
56JuShinKan, Ähtäri/FINNÄTTYLÄJamina4.kyu452015 / L-S Aluemestaruus 28.2.2015 Vimpeli T14-442017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-52
57JuShinKan, Ähtäri/FINNÄTTYLÄVallu4.kyu402015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-44
58JuShinKan, Ähtäri/FINNÄTTYLÄVille5.kyu262015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U11 pojat-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
59Kamiza, Lappeenranta/FINKYLLIÄINENAleks4.kyu82015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PT15-47,12017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-60
60Kamiza, Lappeenranta/FINNAUKKARINENReko4.kyu422015 / Kougensai Shiai 10.1.2015 Hyvinkää P13-382017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P15-50
61Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINNIKKARIStefan5.kyu112015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-37,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-48,7
62Kauhajoen Karhu/FINPIHLAJAMika3.kyu222015 / L-S Aluemestaruus 28.2.2015 Vimpeli M-732017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VMA-80
63Keido-kan, Siuntio/FINKERÄNENElmo4.kyu352015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA11-38,32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11+50
64Kejubo, Keuruu/FINRANTALAJesse4.kyu202015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PA11-302017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PY13-37,5
65Kerimäen Judonoko/FINHONKANENLucas3.kyu742015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PT11-38,52017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-46
66Kerimäen Judonoko/FINMARTIKAINENMilla4.kyu302015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PT13-372017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T15-54
67Kerimäen Judonoko/FINPOIKONENRiku3.kyu462015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PTA11-352017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-50
68Kippon, Kitee/FINNENONENSaku5.kyu112015 / ItäJudo Open 2015 9.5.2015 Kitee P11-30 kg2017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-32,9
69Kippon, Kitee/FINPITKÄNENMiro4.kyu122015 / ItäJudo Open 2015 9.5.2015 Kitee P13-53 kg2017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-66
70Kippon, Kitee/FINVASARAINENVeikka5.kyu72015 / Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu DEPT-352017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-38
71Kokkai-Kan, Tornio/FINKENTTÄMAATopi4.kyu212015 / Barents Cup 2015 26.9.2015 Rovaniemi P11-27,62017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-36
72Kokkai-Kan, Tornio/FINVANHAMAAAkseli4.kyu112015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe CP-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18-60
73Kotkan JS/FINMAXIMOVDenis4.kyu302015 / Mikkeli Shiai 17.10.2015 P13-422017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-46
74Koyama, Rovaniemi/FINHILTUNENSaana3.kyu302015 / Pultti-Kuppi II/2015 14.03.2015 Raahe DT-322017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-37
75Koyama, Rovaniemi/FINIIVARIMinea3.kyu492015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe ET-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-44
76Koyama, Rovaniemi/FINIIVARITiitus4.kyu312015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-272017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-34
77Koyama, Rovaniemi/FINKANTOLAEmilia3.kyu492015 / Pultti-Kuppi II/2015 14.03.2015 Raahe DT-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
78Koyama, Rovaniemi/FINKOIVURANTAJaakko3.kyu222015 / Koyama-shiai 23.5.2015 Rovaniemi DP-38,42017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-55
79Koyama, Rovaniemi/FINMELARANTAAlisa4.kyu522015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe ET-282017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-36
80Koyama, Rovaniemi/FINNURMIKUMPUMilla2.kyu562015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe DT-522017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
81Koyama, Rovaniemi/FINRUUTUNiilo4.kyu192015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-38
82Koyama, Rovaniemi/FINSIIVOLAViljami3.kyu332015 / Barents Cup 2015 26.9.2015 Rovaniemi P15-55,62017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo P18-66
83Koyama, Rovaniemi/FINTIMONENRiku3.kyu592015 / Haru shiai 9.5.2015 Oulu P13 -34 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
84Kristiinan Seudun Judo/FINALENJere4.kyu182015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-38
85Fudoshin, Pori/FINHÄKKINENJoonas4.kyu482015 / Junnu Cup 7.11.2015 Jyväskylä U15 pojat-502017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-66
86Kristiinan Seudun Judo/FINTHIJSSENMathias4.kyu322015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P15-502017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-66
87Lahden JS/FINKOIVISTOEero4.kyu302015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA11-23,52017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-27
88Lahden JS/FINLAHTELAIlmari4.kyu532015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA11-28,02017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-34
89Lohjan Urheilijat/FINVITTANIEMIJimi5.kyu42015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-29,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
90Magas/FINARSELGOVAdam4.kyu462015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-28,72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-34
91Magas/FINAUSHRuslan3.kyu112015 / Ryhti Shiai 26.9.2015 Raisio M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-90
92Magas/FINBALAYEVSamir4.kyu812015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-21,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-27
93Magas/FINBERSANOVAbdul-malik4.kyu272015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA13-44,32017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-55
94Magas/FINBERSANOVIznaur4.kyu372015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-29,62017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-36
95Magas/FINBERSANOVMansur4.kyu202015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA13-56,72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-66
96Magas/FINDAURBEKOVAbdul-aziz4.kyu402015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-21,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
97Magas/FINDUBAEVAbdulla4.kyu272015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-22,52017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-30
98Magas/FINDUBAEVHamzat4.kyu392015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-28,32017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-34
99Magas/FINMUTSOLGOVAbdul-karim5.kyu352015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-39,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-42
100Magas/FINMUTSOLGOVAbdurrahman4.kyu352015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-35,82017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-42
101Magas/FINMUTSOLGOVMuhamed5.kyu312015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-24,92017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P11-30,6
102Magas/FINOZDAMIROVAslan5.kyu322015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-27,72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-30
103Magas/FINOZDAMIROVRustam4.kyu572015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA13-35,62017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-42
104Magas/FINPLIJEVMovsar5.kyu322015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-28,72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-34
105Magas/FINTAVBULATOVMagamed-bashir4.kyu372015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-39,02017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-46
106Magas/FINUZHAKHOVIbragim5.kyu382015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-22,52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
107Magas/FINUZHAKHOVMagomed4.kyu432015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-24,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-30
108Maskun Tempo/FINLARKELAJohannes5.kyu312015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-37 Aloittelijat2017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-49
109Maskun Tempo/FINSAVONENOskari4.kyu132015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-65 Aloittelijat2017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-76
110Maskun Tempo/FINVESTERINENDaniel5.kyu122015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-29 Aloittelijat2017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
111Meido-Kan, Helsinki/FINKESKINENLumi-maria5.kyu62015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-21,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,8
112Mikkelin Judo/FINHAIKONENSakari4.kyu52015 / Alempien vöiden Mestaruuskilpailut 22.03.2015 Vantaa M-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
113Mikkelin Judo/FINJUHAKOSKIFelix3.kyu462015 / Lahti Shiai 5.12.2015 Pajulahti P13+552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18+81
114Mäntyharjun Judo/FINHYYRYLÄINENAnni4.kyu162015 / Mikkeli Shiai 17.10.2015 T11-322017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-36
115Mäntyharjun Judo/FINHYYRYLÄINENAntti4.kyu172015 / Mikkeli Shiai 17.10.2015 P11-422017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
116Mäntyharjun Judo/FINHÄLIKKÄHelmi3.kyu272015 / Wekara Shiai 16.5.2015 Vantaa T13-482017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
117Nummelan Judo/FINJÄRVINENReetta5.kyu42015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 T15-572017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NA-56,4
118Nummelan Judo/FINKERNENViivi4.kyu362015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PT13-622017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T15+63
119Nummelan Judo/FINKETTUNENAnton5.kyu402015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PA11-31,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
120Nummelan Judo/FINKIVIHARJUArtjom5.kyu322015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA13-34,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-42
121Nummelan Judo/FINKOKKONiilo5.kyu142015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PA11-41,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,0
122Espoon Urheilijat/FINKOLLINSamu4.kyu192015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 P13-32,52017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-46
123Nummelan Judo/FINLAITINENLeo5.kyu132015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-29,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
124Nummelan Judo/FINLÄHTEINENGunnar5.kyu132015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-22,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
125Nummelan Judo/FINLÄHTEINENMinea-aurora5.kyu162015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki TA11-39,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-45,8
126Nummelan Judo/FINMARNOAleksi5.kyu72015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-27,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
127Nummelan Judo/FINMARNOAnna Laura5.kyu322015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PTA11-22,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,1
128Nummelan Judo/FINNORDLINGVille4.kyu92015 / Finndai shiai 2015 7.2.2015 Helsinki M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
129Nummelan Judo/FINROMSOskari5.kyu222015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-26,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
130Nummelan Judo/FINSIEKKINENSara5.kyu52015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela TA11-38,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
131Orimattilan JS/FINLEPISTÖHanne4.kyu402015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PTA11-25,72017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-36
132Orimattilan JS/FINLEPISTÖJimi5.kyu302015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA11-23,52017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-27
133Oulun Judokerho/FINFLINKOnni4.kyu412015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-242017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-30
134Oulun Judokerho/FINHALONENAnton4.kyu312015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-272017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-32
135Oulun Judokerho/FINKAKKONiko4.kyu52015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-342017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-42
136Oulun Judokerho/FINKOSKELAAtte1.kyu152015 / Barents Cup 2015 26.9.2015 Rovaniemi M-79,62017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
137Oulun Judokerho/FINOJAAaro4.kyu382015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-342017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-42
138Oulun Judokerho/FINOJAEero4.kyu322015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-38
139Oulun Judokerho/FINORAVAEelis4.kyu572015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu F-38
140Oulun Judokerho/FINSOINIAatu4.kyu1132015 / Pultti-Kuppi II/2015 14.03.2015 Raahe EP-242017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
141Oulun Judokerho/FINSOINIEemeli3.kyu1302015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-46
142Oulun Judokerho/FINVESIVUORILuca5.kyu262015 / Haru shiai 9.5.2015 Oulu P11 -27 kg2017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-30
143Pellon JS/FINLEPPÄNENNelly4.kyu202015 / Koyama-shiai 23.5.2015 Rovaniemi EP-33,22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-4
144Pingviinit, Nurmijärvi/FINRENKOAhti5.kyu182015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-24,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
145RaahenJudo/FINTAPIOSanteri4.kyu152015 / Pultti-Kuppi I/2015 31.01.2015 Raahe EP-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-34
146Raision Ryhti/FINISOSALOEetu4.kyu62015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu Sov-TP-442017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu PT-47
147Raision Ryhti/FINLINDROOSVille5.kyu42015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu Sov-TP-442017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu PT-47
148Raision Ryhti/FINRISTIMÄKIAlma5.kyu312015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu T-262017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-28
149Raision Ryhti/FINTOHNIOiva5.kyu202015 / Ryhti Shiai 26.9.2015 Raisio P11-272017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-30
150Rauman JS Samurai/FINRASADaniels4.kyu232015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-332017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-38
151Shirokawa, Porvoo/FINHULKKOMarja-liisa2.kyu112015 / Hämeenlinna Shiai 18.4.2015 VN+702017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VNY+70
152Riihimäen JS/FINVETTENTERÄOsse4.kyu262015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki PA11-39,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTY13-48,9
153Sakura, Kuopio/FINIGNATOVICHJesse3.kyu622015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PT13-432017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15+66
154Sakura, Kuopio/FINKORHONENTinja4.kyu652015 / Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu EPT-282017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T15-36
155Sakura, Kuopio/FINSERGEEVKirill4.kyu632015 / Sakura Shiai 2015 28.03.2015 Kuopio P11-30kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-34
156Salon Budoseura/FINMETSÄNPERÄSampo4.kyu62015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-442017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-53
157Salon Budoseura/FINRAUTIOUnto4.kyu182015 / Tempo salikisat 8.3.2015 Hemmingin koulu P-282017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-38
158Seibukan, Kurikka/FINKILTSOVDenis4.kyu152015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11+55
159Seibukan, Kurikka/FINMARTTILAViljami4.kyu212015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-42
160Seinäjoen JS/FINHANNULauri5.kyu102015 / Seibukan Shiai 24.10.2015 Kurikka P13-342017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P15-38
161Shikata, Savonlinna/FINIMMONENKarita4.kyu242015 / Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu EPT-252017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-36
162Shikata, Savonlinna/FINLAITINENPinja3.kyu212015 / ItäJudo Open 2015 9.5.2015 Kitee T15-48 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
163Shikata, Savonlinna/FINTEITTINENPetra3.kyu272015 / ItäJudo Open 2015 9.5.2015 Kitee T18-57 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
164Shirokawa, Porvoo/FINHELYNENMiina4.kyu242015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa TA11-37,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTY13-48,9
165Shirokawa, Porvoo/FINKAHILAToni5.kyu142015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PA11-30,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,1
166Shirokawa, Porvoo/FINTIETÄVÄINENOliver4.kyu342015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-29,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-40,3
167Shirokawa, Porvoo/FINTIETÄVÄINENPatrick4.kyu332015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-30,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-40,3
168Kamiza, Lappeenranta/FINSUVANTOIida5.kyu422015 / Wekara Shiai 16.5.2015 Vantaa T11-322017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-36
169Kamiza, Lappeenranta/FINSUVANTOJuho4.kyu432015 / Wekara Shiai 16.5.2015 Vantaa P13-502017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila P15-55
170Lempäälän Kisa/FINALAKOSKIEino4.kyu1012015 / Jyväskylä Shiai 1.3.2015 PA11-242017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
171Tampereen Judo/FINKANGASTomi2.kyu72015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere M-902017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
172Tampereen Judo/FINKÄMÄRÄINENJoni3.kyu52015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
173Lempäälän Kisa/FINVAINIOLAFelix4.kyu792015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-38
174Tampereen Judo/FINVERYUKHANOVNikita4.kyu142015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-552017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13+55
175Tapanilan Erä, Hki/FINMARTTILASaara?132015 / JunnuCup IV 15.11.2015 Helsinki TA11-32,72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-36 kg
176Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHAKKARAINENMiiko5.kyu702015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PTA11-22,42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-27
177Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINIMMONENOskari4.kyu92015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-27,12017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-33,4
178Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKÖYKKÄHelmi5.kyu332015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PTA13-49,72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-48
179Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMAKKONENJesse4.kyu282015 / Junnu Cup III 20.9.2015 Nummela PA11-35,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-42
180Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSIITONENAaro4.kyu362015 / Junnu Cup 1 25.1.2015 Järvenpää PA11-34,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-41
181Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSIITONENAnni5.kyu202015 / JunnuCup 11.4.2015 Loviisa PTA11-25,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-27,4
182Tomodachi, Kuopio/FINKLOCHKOVSimo3.kyu432015 / Sakura Shiai 2015 28.03.2015 Kuopio P15-38 kg2017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-55
183Turun JS/FINLAAKSONENKuutti5.kyu102015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-252017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,5
184Turun JS/FINLAAKSONENPeetu5.kyu212015 / MaTe Junnukisat 31.10.2015 Hemmingin koulu P-212017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-27,0
185Turun JS/FINNIEMINENAri-pekka2.dan112015 / Nordic Judo Men, Women and veterans 10.5.2015 Reykjavík M4M6-812017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan M5-81
186Tyrvään Juro/FINJOKELAJoni3.kyu292015 / Ice Power Cup 24.1.2015 Tampere M-732017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää VM-71,6
187Tyrvään Juro/FINPAJAMÄKIMatti3.kyu522015 / Alempien vöiden Mestaruuskilpailut 22.03.2015 Vantaa M-902017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
188Tyrvään Juro/FINPAJAMÄKIWalter4.kyu232015 / Aprilli Shiai 11.4.2015 Kurikka P11-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
189Tyrvään Juro/FINSAARIJoonas4.kyu242015 / EDEN SHIAI 12.9.2015 Tampere M-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
190Yama-Arashi, Varkaus/FINKARVONENNuutti4.kyu432015 / Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu DEPT-352017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-50
191Toodokan, Joroinen/FINMALKKIRoope4.kyu432015 / Yawara Shiai 3.10.2015 Joensuu EPT-252017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-34
1Ahjo Training Center/FINBASTMANSebastian4.kyu242016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-34,12017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-42
2Ahjo Training Center/FINLOMANMarko3.kyu482016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali M-662017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
3Ahjo Training Center/FINNISKANENIiris4.kyu62016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo T13-52,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTY13-55,7
4Bodonos, Kerava/FINFRILANDEREemi5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
5Bodonos, Kerava/FINKAUTTOOlavi5.kyu432016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-30
6Bodonos, Kerava/FINLAURONENMiko5.kyu202016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-34
7Bodonos, Kerava/FINRAITTILAJonne5.kyu192016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-43,42017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-55
8Bodonos, Kerava/FINTUOMAMiko5.kyu52016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-39,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-46,0
9Budokan, Vaasa/FININGISaga5.kyu92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T13-40
10Budokan, Vaasa/FINKANTELLJasmin5.kyu82016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T13-362017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-40
11Budokan, Vaasa/FINKANTELLJessica5.kyu112016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari T13-362017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T13-36
12Budokan, Vaasa/FINSIVULATuomas4.kyu72016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-38
13Shirokawa, Porvoo/FINJAATINENMarja5.kyu202016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-33,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA13-36,6
14Byakuya, Sodankylä/FINOVASKAMarianna4.kyu242016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-36
15Chikara, Helsinki/FINALAMÄKIMarko3.kyu62016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa VM2017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 VMA-80
16Chikara, Helsinki/FINHIILAMOVilho5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
17Chikara, Helsinki/FINLEHTINENArttu5.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-36,5
18Chikara, Helsinki/FINNEIGLICKSara5.kyu112016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-38,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-39,5
19Chikara, Helsinki/FINOZDOEVIdris5.kyu382016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
20Chikara, Helsinki/FINPUTAALANoel5.kyu192016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
21Chikara, Helsinki/FINSIBULSander5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
22Chikara, Helsinki/FINTÖNISSONJonathan5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
23Enbukan Pietarsaari/FINGUSTAFSSONJuuso5.kyu92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-30
24Enbukan Pietarsaari/FINHYYTINENHenry5.kyu92016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-34
25Enbukan Pietarsaari/FINJÄRVINENViljami5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P13+552017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11+55
26Enbukan Pietarsaari/FINPELKKALARami5.kyu52016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-30
27Enbukan Pietarsaari/FINPÖLDSAMJoosep4.kyu92016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18+812017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P18-81
28Enbukan Pietarsaari/FINSÄLLINENOskari5.kyu92016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-462017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-46
29Hauve-kan, Haukipudas/FINKANNIAINENEetu4.kyu142016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-36
30Espoon Urheilijat/FINKANNIAINENSamuli5.kyu52016 / Hiiden Shiai 3.12.2016 Nummela P13-552017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-55
31Espoon Urheilijat/FINMARKOWRonan5.kyu82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-55
32Espoon Urheilijat/FINPOIKOLAINENAaro4.kyu132016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
33Espoon Urheilijat/FINSHIBUTANIHarri5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-47,02017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15-50
34Espoon Urheilijat/FINSHIBUTANIRoni5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-36,12017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-38
35Espoon Urheilijat/FINSIRONENRoope5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
36Finndai, Helsinki/FINAHOKASJulia4.kyu82016 / Finndai shiai 2016 6.2.2016 Helsinki N-avoin2017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N+78
37Finndai, Helsinki/FINSALOVAARAJarmo3.kyu82016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-902017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
38Fudoshin, Pori/FINKALLIOJohannes5.kyu162016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-30
39Fudoshin, Pori/FINKOSKINENMikael5.kyu302016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
40Fudoshin, Pori/FINKOTIRANTAAkseli5.kyu182016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
41Fudoshin, Pori/FINLEIVOJaakko5.kyu42016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-562017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-66
42Fudoshin, Pori/FINMESSOVilppu4.kyu342016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P18-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-90
43Fudoshin, Pori/FINNIEMINENJimi5.kyu222016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali P11-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-34
44Fudoshin, Pori/FINREUNANENJaakko4.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-73
45Fudoshin, Pori/FINRIIHELÄJiri5.kyu182016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-262017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-27
46Fudoshin, Pori/FINRIIHELÄJusa5.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-222017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-27
47Fudoshin, Pori/FINSALONENNiklas5.kyu102016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P13-38
48Fudoshin, Pori/FINTAN-RÖHOLMTomi5.kyu52016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-612017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-73
49Gladiator, Turku/FINKALJUNENAleksi4.kyu52016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-46
50Gladiator, Turku/FINKALJUNENJaana4.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-70
51Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAlex4.kyu82016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-482017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-53
52Gladiator, Turku/FINNESTEROVFedor4.kyu142016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-292017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
53Gladiator, Turku/FINPERAVINKari4.kyu112016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
54Gladiator, Turku/FINPETUHOVMaksim4.kyu42016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-36
55Gladiator, Turku/FINSALARITalesh3.kyu142016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-76
56Gladiator, Turku/FINVIERELÄViljami4.kyu102016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-542017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-56
57Hauve-kan, Haukipudas/FINKONTIOAapo4.kyu262016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-6c
58Hauve-kan, Haukipudas/FINKÄKELÄErika4.kyu162016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-6a
59Hauve-kan, Haukipudas/FINKÄKELÄSanteri4.kyu132016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-34
60Hauve-kan, Haukipudas/FINNISKANENEetu4.kyu102016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P18-662017 / Samurai Cup III 30.09.2017 Rovaniemi P18-73
61Hauve-kan, Haukipudas/FINSAAVINENJoonas4.kyu72016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
62Himangan JS/FINSAMMALLAHTIValtteri6.kyu62016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-212017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-26
63Hontai Judo, Helsinki/FINHEIKKINENHavu6.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
64Hontai Judo, Helsinki/FINHIRVONENPeter5.kyu102016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
65Hontai Judo, Helsinki/FINTASKINENLauri5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
66Hontai Judo, Helsinki/FINTERMONENAnton5.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
67Hyvinkään JS/FINSARLESamuel4.kyu62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela M-66,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,1
68Hyvinkään JS/FINTÖTTERMANElias6.kyu52016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-26,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
69Hämeenlinnan JS/FINBARNESCatherine3.kyu72016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-522017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-52
70Hämeenlinnan JS/FINHEIKKINIEMIJussi3.kyu332016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-462017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-50
71Hämeenlinnan JS/FINHULKKONENLuke4.kyu102016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-302017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-30
72Hämeenlinnan JS/FINHÄNNIKÄINENElina4.kyu192016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-32
73Hämeenlinnan JS/FININGALSUOOtto3.kyu362016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
74Hämeenlinnan JS/FININGALSUOPetteri4.kyu52016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 SEN_A+802017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
75Hämeenlinnan JS/FINJAUHIAINENPyry4.kyu32016 / Hämeenlinna Shiai 16.4.2016 P11-382017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-46 kg
76Hämeenlinnan JS/FINKARSIKASNeea3.kyu132016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-57
77Hämeenlinnan JS/FINSAMPPALAVanessa4.kyu252016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-33,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-32
78Hämeenlinnan JS/FINTIAINENSaana-Tuulia3.kyu162016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa T11-282017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-32
79Hämeenlinnan JS/FINVILKKOElvi4.kyu212016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T11-402017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-36
80Iisalmen JS/FINKHUNACHONPiyathida4.kyu152016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T15&18-632017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T18-63
81Iisalmen JS/FINKLIMENOKSergey4.kyu372016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-46
82Iisalmen JS/FINLAPPETELÄINENEssi5.kyu602016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11&13-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-36
83Iisalmen JS/FINZINNIKArttu?72016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-502017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-50
84Ippon, Loimaa/FINMETSÄSALOInka4.kyu232016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi T13-482017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T15-54
85Jigoku, Lieksa/FINSAASTAMOINENAkseli4.kyu102016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13+52
86Jigoku, Lieksa/FINTAHVANAINENAapo3.kyu122016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P18-602017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila P18-66
87Jigotai, Jyväskylä/FINAALTONENDaniel4.kyu112016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-422017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15-47
88Jigotai, Jyväskylä/FINANTIKAINENTuomas5.kyu242016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P13-382017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P15-46,1
89Jigotai, Jyväskylä/FINFACHADAVasco2.kyu62016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio M-1002017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-90
90Jigotai, Jyväskylä/FINKOIVISTOSalla4.kyu322016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TY15-502017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T18-57
91Jigotai, Jyväskylä/FINLEPPÄKORPITiia4.kyu192016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä TA15-40,92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T15-52
92Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKINENSara5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T11-39,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA11-39,3
93Jigotai, Jyväskylä/FINMÄNTYLÄ-BLÅTopi5.kyu242016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-262017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-27
94Jigotai, Jyväskylä/FINPAUKKUNENElliot5.kyu62016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P15-43,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15+48
95Jigotai, Jyväskylä/FINPAUKKUNENTiitus5.kyu72016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P13-38,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
96Jigotai, Jyväskylä/FINPELTONENKrista4.kyu302016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA13-56,02017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-63
97Jigotai, Jyväskylä/FINPERIAINENAlexander5.kyu142016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-49,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
98Jigotai, Jyväskylä/FINRANTALAAleksi5.kyu92016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA11-33,2017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-42
99Jigotai, Jyväskylä/FINVÄISÄNENRoope6.kyu92016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-31,32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
100Joen Yawara, Joensuu/FINKERONENAnton5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-36
101Joen Yawara, Joensuu/FINKOSINSKIJKarim5.kyu182016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-46
102Joen Yawara, Joensuu/FINKUKKONENAapeli5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-38
103Joen Yawara, Joensuu/FINKUKKONENAku5.kyu132016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-302017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
104Joen Yawara, Joensuu/FINNIEMIOssi5.kyu62016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu PT11-312017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
105Joen Yawara, Joensuu/FINPOHJOISMÄKILotta5.kyu62016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu T11-312017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi T11-32
106Joen Yawara, Joensuu/FINTANSKANENElias5.kyu82016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-35
107Joen Yawara, Joensuu/FINTUOMENNOROLuukas5.kyu152016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-402017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-40
108Judo-Kan Espoo/FINERCANSamir5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTA15-67,22017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P15+66
109Judo-Kan Espoo/FINHEINIKARIRoope4.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA15-37,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
110Judo-Kan Espoo/FINRISTOLAElias5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-43,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
111Judo-Kan Espoo/FINSAARMart5.kyu42016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava P15-57,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-61,8
112Judo-Kan Espoo/FINSCHRODERUSAtte5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA13-52,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
113Judo-Kan Espoo/FINSEHMJoonas5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-26,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
114Magas/FINSHIBILOVAbdul-karim5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
115Magas/FINSHIBILOVAbdul-malik5.kyu242016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA13-44,02017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P13-50
116Judo-Kan Espoo/FINVIINIKAINENVili5.kyu72016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-32,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
117Iisalmen JS/FINHILTUNENJuuso5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-46
118Jukara, Vantaa/FINHUOVINENSara5.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA13-37,22017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T15-40
119Jukara, Vantaa/FINKRAPUEmma5.kyu222016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-41,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-52
120Jukara, Vantaa/FINKRUPSKIRoni5.kyu132016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-30
121Jukara, Vantaa/FINMATIKKAOlli3.kyu122016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PTY13-40,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-50
122Jukara, Vantaa/FINNURMINina5.kyu112016 / Ne-Wazan SM-kilpailut 23.01.2016, Vantaa T18-57-NW2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
123Jukara, Vantaa/FINROZHKOVEvgeny5.kyu82016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
124Jukara, Vantaa/FINSAILOKARILeevi4.kyu112016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa P15-422017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-42
125JuShinKan, Ähtäri/FINNÄTTYLÄJanette5.kyu212016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-572017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-57
126JuShinKan, Ähtäri/FINPITKÄAHOPihla4.kyu62016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere T15-402017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-44
127Kaigan, Rauma/FINRINNEVesa1.kyu182016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali M+902017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M+90
128Kajaanin JK/FINALASALMIJoona5.kyu92016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-342017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-34
129Kajaanin JK/FINPIIPPONENVille5.kyu82016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+552017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-66 kg
130Kajaanin JK/FINVEIJOLAIikka4.kyu172016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13-422017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
131Kajaanin JK/FINVEIJOLANiilo5.kyu62016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P11-382017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-41
132Kamiza, Lappeenranta/FINHAIKULAINENTimo4.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava MA-89,32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-102,6
133Kamiza, Lappeenranta/FINHÄMEENAHOAaron4.kyu112016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-31,92017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-35
134Kamiza, Lappeenranta/FINKURKELAElsi4.kyu542016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
135Kamiza, Lappeenranta/FINMÄKI-HOKKONENAnni4.kyu172016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTY13-36,6
136Kamiza, Lappeenranta/FINSEPPÄNENElina4.kyu422016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY11-35,82017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-40
137Kamiza, Lappeenranta/FINSOPPIAino4.kyu232016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava TA11-30,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-32
138Kauhajoen Karhu/FINPIHLAJABertta5.kyu122016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T11-252017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-36
139Kaustisen Pohjan-Veikot/FINEL KADIRIRachid3.dan302016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M-732017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-73
140Kejubo, Keuruu/FINKORPIJÄRVISaana5.kyu102016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-57
141Kerimäen Judonoko/FINAALTOJiri5.kyu142016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
142Kerimäen Judonoko/FINPOIKONENAaro5.kyu202016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
143Kerimäen Judonoko/FINRÄSÄNENElmeri5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta PT11-302017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA11-29,9
144Kerimäen Judonoko/FINRÄSÄNENLotta5.kyu72016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta T13-462017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T15-44
145Kirkkonummen JS/FINKETTUNENRonja5.kyu142016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo TA13-44,02017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T15-44
146Kirkkonummen JS/FINLAITILAInka5.kyu122016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-30,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,1
147Kirkkonummen JS/FINVEHMASRonja5.kyu252016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää TA11-23,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,8
148Kirkkonummen JS/FINVEHMASTomi1.kyu102016 / Sörmlandsträffen & M-SWOP 2016-04-02 Oxelösund M4-812017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-81
149Kita-Kan, Kemi/FINVAHLROOSSampo4.kyu122016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-30
150Kokkolan Budo/FINKEROLATeemu4.kyu132016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M-1002017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-avoin
151Kokkolan Budo/FINVÄLIMÄKIMiika4.kyu52016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari M+1002017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M+100
152Kotkan JS/FINMONTONENAnton5.kyu142016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-27,0
153Kotkan JS/FINROSHCHINNikita5.kyu122016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PTA13-28,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
154Koyama, Rovaniemi/FINKARIAkseli4.kyu112016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P11-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-30
155Koyama, Rovaniemi/FINKESKITALOSakari5.kyu82016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-34
156Koyama, Rovaniemi/FINKESKITALOSammeli5.kyu72016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-34
157Koyama, Rovaniemi/FINKNUUTIPatrik4.kyu122016 / Koyama Shiai 28.5.2016 Rovaniemi P11-272017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-26
158Koyama, Rovaniemi/FINLAHTINENLeevi5.kyu182016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-27
159Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAJarkko5.kyu192016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-30
160Koyama, Rovaniemi/FINLAMBACKAPerttu4.kyu362016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-38
161Koyama, Rovaniemi/FINMYLLYAHOStella5.kyu142016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-40
162Koyama, Rovaniemi/FINMÄNTYKENTTÄSara5.kyu122016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-24,82017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-25
163Koyama, Rovaniemi/FINPENNANENOlavi4.kyu232016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P11-382017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-50
164Koyama, Rovaniemi/FINPERNUHermanni4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP+552017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-73
165Koyama, Rovaniemi/FINPOHJOLAIiro5.kyu102016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-31,22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-32
166Koyama, Rovaniemi/FINSEPPÄNENSusan5.kyu62016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
167Koyama, Rovaniemi/FINVÄISÄNENTopi5.kyu72016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-42,02017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
168Kristiinan Seudun Judo/FINAUSHEVSaid4.kyu262016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PA15-562017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-66
169Lahden JS/FINADLERSofia5.kyu42016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T11-25,32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,0
170Lahden JS/FINKORHONENAlicia5.kyu92016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti T9-382017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
171Lahden JS/FINLAHTELAOskari5.kyu392016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-27
172Lahden JS/FINLAHTIOlli4.kyu162016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti PT11-402017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,7
173Lahden JS/FINMARTTILAPontus4.kyu82016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-32,52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-33,4
174Lahden JS/FINSKINNARISisu5.kyu182016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-24,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
175Lappajärven Veikot/FINANTTILAAaro5.kyu112016 / Judon Lansi-Suomen AM 20.02.2016 P18-602017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P18-66
176Lappajärven Veikot/FINSALMINENElli4.kyu232016 / Väli-Suomen JC1 30.1.2016 Jyväskylä PTA13-312017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-40
177Lempäälän Kisa/FINALAKOSKISiiri5.kyu432016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-38,62017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T13-44
178Lempäälän Kisa/FINJYLHÄAntero5.kyu72016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-372017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
179Lempäälän Kisa/FINLEHTIErin5.kyu52016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-332017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T13-36
180Lempäälän Kisa/FINMEROMarkus5.kyu192016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-462017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-56,4
181Lohjan Urheilijat/FINPEKKISofia5.kyu122016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela TA11-24,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,8
182Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKBenjamin4.kyu262016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-34,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
183Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKRobin4.kyu342016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTA11-34,92017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
184Magas/FINAGAMIRZAEVAbdul-halim5.kyu212016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-342017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,0
185Magas/FINARSELGOVRashid6.kyu182016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-23,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
186Magas/FINBALAYEVMuhammad5.kyu182016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-23,22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
187Magas/FINGALAEVKerim5.kyu312016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-33,62017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-38
188Magas/FINGALAEVRasul5.kyu272016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
189Magas/FINKHADISOVDzhabrail5.kyu202016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P18-662017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela P18-73
190Magas/FINKHADISOVUmar5.kyu242016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA15-41,52017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-46
191Magas/FINKUKARHOJEVIbrahim6.kyu72016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P9-282017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
192Magas/FINNILHOIlishan5.kyu142016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-24,72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-27
193Magas/FINNILHOZelim5.kyu172016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PT15-44,52017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-55
194Magas/FINOZDAMIROVRasul6.kyu82016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-23,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,4
195Magas/FINTRAKSLauri5.kyu162016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-58,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-76,9
196Magas/FINTRAKSMartin5.kyu222016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-43,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
197Maskun Tempo/FINILOMÄKIOnni5.kyu172016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-30
198Maskun Tempo/FINKOIVISTOJoonas5.kyu232016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
199Maskun Tempo/FINLEHTIMÄKIJaana4.kyu62016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu T-642017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-70
200Maskun Tempo/FINMARJUNENMilja5.kyu112016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-322017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-42
201Maskun Tempo/FINPUOTTULATytti4.kyu172016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu T-642017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
202Maskun Tempo/FINSEMCHUKMaksym5.kyu152016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-272017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-34
203Maskun Tempo/FINSUOMINENJuuso5.kyu132016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-532017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13+55
204Maskun Tempo/FINVILKKINENElias5.kyu92016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-442017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-55
205Maskun Tempo/FINVOUTILAINENSamuel5.kyu172016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat P-362017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-44
206Chikara, Helsinki/FINKOJONENEdward4.kyu72016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M-732017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
207Meido-Kan, Helsinki/FINPITKÄNENAku5.kyu62016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA13-49,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
208Meido-Kan, Helsinki/FINRAJALAJoel5.kyu82016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P9-252017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,1
209Meido-Kan, Helsinki/FINSULONENToni5.kyu102016 / Hontai shiai 30.10.2016 Vantaa TP11-28,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
210Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENVeikko5.kyu212016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-23,52017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-27
211Mäntyharjun Judo/FINKÄRPÄNENPaavo5.kyu72016 / Lahti Shiai 10.12.2016 Pajulahti P11-502017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-48,7
212Nokian Judo/FINLEHTOAnni5.kyu302016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti T13-32,52017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
213Nokian Judo/FINLEINONENVilpo6.kyu102016 / Väli-Suomen Junnu Cup 2 1.5.2016 Lahti P11-26,7 (6 kyu)2017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
214Nokian Judo/FINMUSTELINTero3.kyu142016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
215Nokian Judo/FINTERNOSamuel4.kyu272016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P15-602017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-73
216Nummelan Judo/FINAUNAAmi5.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MN-602017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-50,7
217Nummelan Judo/FINAUNAJesse5.kyu172016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA15-40,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-49,9
218Nummelan Judo/FINMULTALAEetu4.kyu72016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää MN-602017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,1
219Nummelan Judo/FINRAUTPALOToivo5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-28,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
220Nummelan Judo/FINSANKARITimo5.kyu132016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-25,42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,1
221Orimattilan JS/FINHAKALATianna3.kyu82016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PTY13-38,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,0
222Orimattilan JS/FINPITKÄNENManu5.kyu62016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA11-39,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,2
223Orimattilan JS/FINSILENTopi5.kyu82016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila PA9-22,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-23,0
224Orimattilan JS/FINVIRTANENAnna-kaisa4.kyu122016 / V-S JunnuCup 4 22.10.2016 Orimattila TA11-38,62017 / ES Aluemestaruuskilpailut 22.4.2017 Nummela T13-40
225Oulun Judokerho/FINHAAPALAINENMika3.dan252016 / SM2016 Miehet ja Naiset 14.5.2016 Oulu M+1002017 / SM 2017 20-21.5 Turku M+100
226Oulun Judokerho/FINHAUTALAKaisa5.kyu172016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-322017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-44
227Oulun Judokerho/FINHEIKKILÄKaius4.kyu232016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P11-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu F-38
228Oulun Judokerho/FINHEIKKINENMiska4.kyu892016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-46
229Oulun Judokerho/FINHURSKAINENPerttu4.kyu272016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
230Oulun Judokerho/FINIVASHNEVAOlga4.kyu122016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
231Oulun Judokerho/FINJÄRVIMirkka4.kyu122016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu TP13+552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13+52
232Oulun Judokerho/FINKARJALAOnni3.kyu132016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P15-602017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15+59
233Oulun Judokerho/FINKEJONENElias3.kyu152016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-502017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-60
234Oulun Judokerho/FINKUNELIUSJuho5.kyu62016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu P13-342017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-34
235Oulun Judokerho/FINKYRÖMiko5.kyu112016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
236Oulun Judokerho/FINLEINOPetra4.kyu262016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe T13-452017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
237Oulun Judokerho/FINLINJAMAKouta5.kyu152016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P11-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-34
238Oulun Judokerho/FINMÄÄTTÄMatias4.kyu102016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-462017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-50
239Oulun Judokerho/FINMÖTTÖNENNiklas4.kyu182016 / Pultti-Kuppi II/2016 19.3.2016 Raahe P13-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
240Oulun Judokerho/FINOJALauri5.kyu102016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-34
241Oulun Judokerho/FINORAVAValtteri5.kyu342016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu bonus-7
242Oulun Judokerho/FINORAVAViljami5.kyu152016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-252017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-27
243Oulun Judokerho/FINPIIPPOAnte4.kyu262016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-34
244Oulun Judokerho/FINPÖYLIÖVäinö4.kyu202016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP+702017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
245Oulun Judokerho/FINRANTAPÄÄNoora4.kyu222016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka T18+632017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu T18+63
246Oulun Judokerho/FINRIIKONENMiro5.kyu162016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15-422017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-46
247Oulun Judokerho/FINSARJAJari1.dan142016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu M-662017 / SM 2017 20-21.5 Turku M-60
248Oulun Judokerho/FINSCHROMMDaniel4.kyu332016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu F-38
249Oulun Judokerho/FINSIRVIÖJasper4.kyu192016 / Hontai 26v. shiai 12.3.2016 Vantaa P13-382017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-42
250Oulun Judokerho/FINTORVELAUlla5.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-37
251Oulun Judokerho/FINTÖRMÄNENAamos4.kyu662016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe EP-272017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
252Oulun Judokerho/FINVANHALAVille4.kyu332016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P15-55
253Oulun Judokerho/FINVIKEVÄINENEmil5.kyu32016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
254Oulun Judokerho/FINYLI-LUUKKOKaroliina4.kyu672016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CT-522017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-52
255Pellon JS/FINLAMPELAFiia4.kyu152016 / Harushiai 23.4.2016 Oulu T11-322017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T11-36
256Pikadon, Pieksämäki/FINALAEino4.kyu222016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-272017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
257Pikadon, Pieksämäki/FINHARJUNENNessa5.kyu122016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-442017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-50,4
258Pikadon, Pieksämäki/FINHIIROLAMeri-tuuli5.kyu62016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T18+632017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T18+63
259Pikadon, Pieksämäki/FINHYNNINENArttu2.kyu322016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P18+812017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P18+81
260Pikadon, Pieksämäki/FINLEMETTINENSiiri5.kyu82016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T18-522017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
261Pikadon, Pieksämäki/FINPULLIAINENEetu5.kyu72016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-302017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,0
262Pikadon, Pieksämäki/FINPUUMALAINENJutta5.kyu52016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T11-282017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
263Pikadon, Pieksämäki/FINPUUMALAINENPeppi5.kyu52016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta T13-402017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T15-44
264Pikadon, Pieksämäki/FINRYYNÄNENFluk5.kyu42016 / Barents Cup 2016 9.10.2016 Rovaniemi P15+662017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-81
265Pikadon, Pieksämäki/FINVARTIAINENTimo5.kyu112016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13+552017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13+51
266Pikadon, Pieksämäki/FINVYYRYLÄINENWeikka5.kyu242016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-35
267Pingviinit, Nurmijärvi/FINFONSENSampo5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-27,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
268Pingviinit, Nurmijärvi/FINHUOPALAINENMinja3.kyu52016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela N+502017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg
269Pingviinit, Nurmijärvi/FINJANSSONAhti5.kyu142016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-26,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
270Pingviinit, Nurmijärvi/FINKAINULAINENPyry4.kyu72016 / Wekara Shiai 28.5.2016 Vantaa P13-422017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15-46
271Pingviinit, Nurmijärvi/FINKORHONENRiku5.kyu162016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-25,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
272Pingviinit, Nurmijärvi/FINPUDASEino5.kyu92016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-22,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
273RaahenJudo/FINKOSKELANea4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe ET-362017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-48
274RaahenJudo/FINMUSIJENKOTimo4.kyu132016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DP-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-30
275RaahenJudo/FINNIKOLAAake4.kyu62016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe CP-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-38
276Raision Ryhti/FINBÄCKSTRÖMCelina5.kyu82016 / Ryhti Shiai 3.9.2016 Naantali PT9-32,62017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T11-40
277Raision Ryhti/FINHAATAJAVeeti5.kyu192016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-272017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-27
278Raision Ryhti/FINKAUHANIEMIWiola5.kyu172016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu Aloittelijat T-332017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T13-44
279Rauman JS Samurai/FINELOLilja5.kyu142016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu T-402017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-42
280Rauman JS Samurai/FINPUPUTTIMatias4.kyu132016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-100
281Rauman JS Samurai/FINSIMOLAVille2.kyu292016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
282Riihimäen JS/FINPONTOTommi6.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA15-33,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
283Riihimäen JS/FINVATSIAJasmin3.kyu112016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava NY-61,42017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N-63
284Riihimäen JS/FINÖHMANHenry5.kyu122016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA13-34,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
285Sakura, Kuopio/FINHUHTINIEMIIiro5.kyu102016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P9-242017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-26
286Sakura, Kuopio/FINKORHONENLauri4.kyu112016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-342017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg
287Sakura, Kuopio/FINPEHKONENKai5.kyu132016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P11-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
288Sakura, Kuopio/FINTOROPAINENUkko4.kyu72016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-382017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
289Salon Budoseura/FINMARKOZOVSergei3.kyu92016 / Salikilpailut 13.3.2016 Hemmingin koulu P-1002017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku VM+80
290Salon Budoseura/FINPUKKIMikael4.kyu92016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-46
291Seibukan, Kurikka/FINKOHTANENIisakki4.kyu72016 / Aprilli 9.4.2016 Kurikka P11-232017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-27
292Seinäjoen JS/FINPISTOWerner5.kyu92016 / Seibukan Shiai 29.10.2016 Kurikan monnari P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-38
293Iisalmen JS/FINKAATRASALOHenri4.kyu282016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P15-462017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-50
294Shiranami, Lapinlahti/FINVÄÄNÄNENHermanni5.kyu82016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P15+662017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-77
295Shiranami, Lapinlahti/FINVÄÄNÄNENSeveri5.kyu72016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi P13+552017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-68
296Shirokawa, Porvoo/FINKUUSELAKaapo5.kyu272016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PA11-43,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,6
297Shirokawa, Porvoo/FINSUNDSTRÖMPaavo5.kyu72016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-52,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-55,4
298Shirokawa, Porvoo/FINVIEIRA DE MELOJoonas5.kyu142016 / JunnuCup 2 24.4.2016 Porvoo PA11-27,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
299Tampereen Judo/FINITÄPÄÄJaakko5.kyu352016 / MaTe Junnukisat 29.10.2016 Hemmingin koulu P-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-38
300Tampereen Judo/FINKOTTARISanttu4.kyu112016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
301Tampereen Judo/FINLEVANDIHenrik5.kyu72016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-342017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
302Tampereen Judo/FINMARTTILAMikko4.kyu122016 / Eden Shiai 17.9.2016 Tampere P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-42
303Tapanilan Erä, Hki/FINIHONENArttu5.kyu62016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-29,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-30
304Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKANKAANPÄÄJami4.kyu112016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-60,62017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13+55
305Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPOLISHCHUKMatfei5.kyu142016 / Junnu Cup 3 24.9.2016 Nummela PA11-35,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
306Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINRISTOLAINENAlex6.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava PA11-40,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,0
307Tomodachi, Kuopio/FINRÄSÄNENAaretti?92016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-562017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
308Tomodachi, Kuopio/FINSALLINENNiko5.kyu122016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P11-442017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13+55
309Tomodachi, Kuopio/FINSALONENHeidi5.kyu52016 / Genelec Shiai 19.11.2016 Iisalmi N+572017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio N-57
310Ilomantsin Toroo-kai ryKUIVALAINENJanne3.kyu72016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P13-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-44
311Toroo-Kai, Ilomantsi/FINPUUMALAINENPauli5.kyu52016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu M&P18-812017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,2
312Ilomantsin Toroo-kai ryZEELIEKonsta5.kyu72016 / Yawara Shiai 15.10.2016 Joensuu P13-502017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13+52
313Turun JS/FINVIHDANMÄKITatu4.kyu62016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA11-38,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTY13-42,3
314Turun JS/FINWESTERMARCKPyry4.kyu152016 / JunnuCup 1 24.1.2016 Järvenpää PTA13-52,52017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-60
315Tyrvään Juro/FINIMPOLASatu3.kyu52016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-522017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N-54
316Tyrvään Juro/FINJOKELAKatja3.kyu112016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
317Tyrvään Juro/FINKETONENJamina5.kyu132016 / Ice Power Cup 23.1.2016 Tampere T11-482017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA13-55,3
318Tyrvään Juro/FINKETONENJutta5.kyu92016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava T13+522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
319Tyrvään Juro/FINKETONENTeijo5.kyu122016 / AVM 13.3.2016 Vantaa M+90 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
320Tyrvään Juro/FINMALMIKrista4.kyu72016 / Junnu Cup 4 20.11.2016 Kerava NY-65,42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-63
321Tyrvään Juro/FINMICETICAlexander5.kyu142016 / AVM 13.3.2016 Vantaa P15-502017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P15-60
322Vihannin judo ryVUORIOEmma4.kyu212016 / Pultti-Kuppi I/2016 06.02.2016 Raahe DT-292017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg
323Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVSArthurs5.kyu62016 / Väli-Suomen JC 3 10.9.2016 Leppävirta P13-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-55 kg
324Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVSArturs4.kyu152016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P13-552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13+55
325Yama-Arashi, Varkaus/FINKAJAVAAnastasia5.kyu152016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio T13-442017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-48 kg
326Toodokan, Joroinen/FINKETTUNENNiilo4.kyu232016 / ItäJudo Open 2016 23.4.2016 Leppävirta P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-38
327Yama-Arashi, Varkaus/FINNYKÄNENTanja3.kyu102016 / AVM 13.3.2016 Vantaa N-572017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-52
328Yama-Arashi, Varkaus/FINSONNINENPerttu4.kyu262016 / SakuraShiai 2016 9.4.2016 Kuopio P15-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-60
1Akagi, Järvenpää/FINKASSAMAaron5.kyu82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
2Akagi, Järvenpää/FINKAUPPINENElsa6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,7
3Akagi, Järvenpää/FINMERIAtte6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,8
4Akagi, Järvenpää/FINRIIHELÄOtso5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
5Akagi, Järvenpää/FINSÄRKIJÄRVIPinja5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NA-51,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NA-56,4
6Akagi, Järvenpää/FINTIIRASonja5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
7Akagi, Järvenpää/FINUUSI-SEPPÄAarne5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
8Arashi, Loviisa/FINCEDERLUNDAnniina5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-63,9
9Arashi, Loviisa/FINCEDERLUNDFreddie5.kyu92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
10Arashi, Loviisa/FINHILTUNENTimo5.kyu102017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+902017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
11Arashi, Loviisa/FINHOLMSTRÖMKonrad5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
12Arashi, Loviisa/FINKANTOLAIida5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,7
13Arashi, Loviisa/FINLINDQVISTRafael6.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
14Arashi, Loviisa/FINMULLIViivi5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,8
15Arashi, Loviisa/FINMULLIVäinã¶5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,0
16Arashi, Loviisa/FINNIEMELÄAntti5.kyu92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-24,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
17Arashi, Loviisa/FINVIITALAKasimir5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
18Arashi, Loviisa/FINVIRTANENEemi6.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
19Arashi, Loviisa/FINVIRTANENNiki6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,8
20lands Judoklubb/FINCLEMESViggo5.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-382017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg
21lands Judoklubb/FINKARPOVDaniil5.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-29,5
22lands Judoklubb/FINKARPOVKonstantin5.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
23lands Judoklubb/FINNIKULAFiona4.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T13+522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13+52 kg
24PASANENEmma1.kyu102017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa T18+632017 / Nordic Championships 2017-05-14 Trollhättan W-78
25Bodonos, Kerava/FINFRILANDERMikko4.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+1002017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
26Bodonos, Kerava/FINHAIKOLAEero5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
27Bodonos, Kerava/FINJUSLÉNAaro6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-70,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-70,0
28Bodonos, Kerava/FINJUSSLINAleksi5.kyu72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
29Bodonos, Kerava/FINKARJALUOTOJoona6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,1
30Bodonos, Kerava/FINKUOSMANENYrjö4.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
31Bodonos, Kerava/FINLAURONENJuha3.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MY-89,1
32Bodonos, Kerava/FINMASKERYLuka6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-63,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-63,1
33Bodonos, Kerava/FINRAUNIORomeo6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,4
34Bodonos, Kerava/FINRAUTIOJari6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-88,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-88,8
35Budokan, Vaasa/FINJÄNISOJAJuha5.kyu52017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM-902017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka VM-90
36Budokan, Vaasa/FINNEVALARiku3.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-662017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-66
37Budokan, Vaasa/FINWAHLROOSChantelle5.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-402017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-40
38Byakuya, Sodankylä/FINKAARETKOSKIHenna5.kyu72017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-442017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-44
39Byakuya, Sodankylä/FINMIETTINENKasperi5.kyu122017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-25
40Byakuya, Sodankylä/FINOVASKAEeva5.kyu212017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-36
41Byakuya, Sodankylä/FINWOUTERSRaphael5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-26
42Chikara, Helsinki/FINHÄMÄLÄINENMiro5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
43Chikara, Helsinki/FINKINNUNENSulo5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
44Chikara, Helsinki/FINKOSTOEVInal5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
45Chikara, Helsinki/FINKUSHTOVAbdul-malik5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
46Chikara, Helsinki/FINLYBECKJoni5.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
47Chikara, Helsinki/FINMARHIEVMuslim5.kyu162017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-34
48Chikara, Helsinki/FINMEYERWilhelmina5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,1
49Chikara, Helsinki/FINPITSINKIUna5.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T13-33,02017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T13-32
50Chikara, Helsinki/FINPOLOTeemu4.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
51Chikara, Helsinki/FINSALADUEVAbdullah5.kyu262017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-29,02017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-36
52Chikara, Helsinki/FINSHARMAVanshika3.kyu362017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T15-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-52
53Chikara, Helsinki/FINSKRABBJulius6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-38,2
54Chikara, Helsinki/FINSUOMINENElli5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA15-39,02017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA15-39,0
55Chikara, Helsinki/FINTUSTIMarko5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
56Chikara, Helsinki/FINVYSHEGOUROVBashir5.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-38 kg2017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
57Chikara, Helsinki/FINVYSHEGOUROVMusa5.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-602017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-53,4
58Darma-Kai, Laukaa/FINPUURONENMaria3.kyu92017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 N-782017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 N+70
59Darma-Kai, LaukaaPUURONENMarja3.kyu72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku N-632017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 N-70
60Darma-Kai, Laukaa/FINVÄÄNÄNENHelka6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA13-39,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA13-39,0
61Darma-Kai, Laukaa/FINVÄÄNÄNENSanni6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,0
62Enbukan Pietarsaari/FINBLOMQVISTHugo5.kyu32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-42
63Enbukan Pietarsaari/FINFAGERHOLMVille5.kyu32017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P13-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-30
64Enbukan Pietarsaari/FINGUSTAFSSONLasse5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-272017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-27
65Enbukan Pietarsaari/FINHÖGLUNDIsak5.kyu12017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-812017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
66Espoon Judokerho/FINMCCANNCharles3.kyu22017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15+662017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P15+66
67Espoon Urheilijat/FINNOVOSELTSEVAlexey3.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
68Espoon Urheilijat/FINOKSALAJulius5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,7
69Espoon Urheilijat/FINRISTOLAINENRia6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,8
70Espoon Urheilijat/FINRUOSTEENOJAElla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-22,8
71Espoon Urheilijat/FINSILTALAVille5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,7
72Finndai, Helsinki/FINARVOJukka3.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-662017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
73Finndai, Helsinki/FINFREDRIKSSONChristoffer5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
74Finndai, Helsinki/FINKALLIOMaarit3.dan32017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N-52 kg
75Finndai, Helsinki/FINKOSKIJessica4.kyu52017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-702017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo N-68,8
76Finndai, Helsinki/FINLAUNIAINENAapo1.kyu42017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-90 kg
77Finndai, Helsinki/FINMACÍASOjeda antonio manuel5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
78Finndai, Helsinki/FINMACÍAS OJEDAAntonio4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,6
79Finndai, Helsinki/FINMANUEL MACÍAS OJEDAAntonio5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-87,3
80Finndai, Helsinki/FINMANUEL MACI­AS OJEDAAntonio5.kyu72017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-81 kg2017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M-81 kg
81Finndai, Helsinki/FINTARPILALauri4.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
82FT Jundokan/FINKUJAMÄKIJesse4.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-902017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-90
83Fudoshin Rauma/FINKUPIAINENJuhani4.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-1002017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
84Fudoshin, Pori/FINKALLIOTopias6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-26
85Fudoshin, Pori/FINKARPPINENArtjom5.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-38
86Fudoshin, Pori/FINNEVALAVeeti5.kyu102017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-36,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-35,1
87Fudoshin, Pori/FINRAJAINMÄKIAatos6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-34
88Fudoshin, Pori/FINRÖHOLMTan?22017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-66
89Fudoshin, Pori/FINTOIVIAINENTapani4.kyu22017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-812017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-81
90Gladiator, Turku/FINBEN FATMASamir5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-25
91Gladiator, Turku/FINFISCEVOskar5.kyu72017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
92Gladiator, Turku/FINGAVRILOVEmil5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
93Gladiator, Turku/FINHARESAdam5.kyu22017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-31,12017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-31,1
94Gladiator, Turku/FINKALINKINMaxim5.kyu112017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
95Gladiator, Turku/FINKOIVUNENAleksi4.kyu72017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-492017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P13-50
96Gladiator, Turku/FINLISKIKiril5.kyu32017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-26,02017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P9-26,0
97Gladiator, Turku/FINLISKIKirill5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-26
98Gladiator, Turku/FINLOUKINEAnto5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-262017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-26
99Gladiator, Turku/FINLOUKINEErik5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-63
100Gladiator, Turku/FINNESTEROVGordey5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-44
101Hauve-kan, Haukipudas/FINAULAHelmi5.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-402017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-40
102Oulun Judokerho/FINBOSTRÖMAatos4.kyu62017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-252017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-30
103Hauve-kan, Haukipudas/FINHALONENAntton4.kyu92017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-34
104Hauve-kan, Haukipudas/FINSUOMALAEerika5.kyu42017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-362017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T13-36
105Hauve-kan, Haukipudas/FINÖSTERLUNDValtteri4.kyu82017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-322017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-30
106Helsingin JudoSport/FINANTILAJuho5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
107Helsingin JudoSport/FINKILPELÄINENMikko5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,5
108Helsingin JudoSport/FINKOSAMONiko4.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY15-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PY15-76,0
109Helsingin JudoSport/FINKÄHÖNENKosmo5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,0
110Helsingin JudoSport/FINLOIKASOtto-petteri5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,7
111Helsingin JudoSport/FINNAPPUNikita5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,3
112Helsingin JudoSport/FINNIVARuut5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,8
113Helsingin JudoSport/FINPELTONENOtto5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-38,5
114Helsingin JudoSport/FINPIHLAINENVelmu5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
115Hontai Judo, Helsinki/FINKARPIOLAMax5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-35,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
116Hontai Judo, Helsinki/FINLONDONDimi6.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-49,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-49,9
117Hontai Judo, Helsinki/FINNKENDAFidel6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,0
118Hontai Judo, Helsinki/FINPAKUCharles5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-102,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-102,7
119Hontai Judo, Helsinki/FINPUATI PAKUCharles4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-109,6
120Hyvinkään JS/FINLAINEAnttu6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,8
121Hyvinkään JS/FINMYYRYLÄINENTuomo5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,8
122Hyvinkään JS/FINRANKIJere6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
123Hyvinkään JS/FINSAARIMervi5.kyu62017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki N+70 kg2017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NAY-103,0
124Hyvinkään JS/FINSUOMIOla5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-42,1
125Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVIElias4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-502017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-50
126Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVIOlavi4.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-342017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-34
127Hämeenlinnan JS/FINAHVENJÄRVISauli4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-462017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-46
128Hämeenlinnan JS/FINHANHIVAARANinja4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-422017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-42
129Hämeenlinnan JS/FINHONKANENWilma4.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-36
130Hämeenlinnan JS/FINHÄNNIKÄINENPaula4.kyu82017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-702017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 N-63
131Hämeenlinnan JS/FINKARTTUNENJani5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
132Hämeenlinnan JS/FINKOSKINENKonsta5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
133Hämeenlinnan JS/FINKÖMINinja4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg2017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-40
134Hämeenlinnan JS/FINPERÄTALOKira4.kyu152017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-32 kg2017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-28
135Hämeenlinnan JS/FINPOHJALAJaakko4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-812017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-81
136Hämeenlinnan JS/FINPOHJALASara5.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T13-442017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T13-44
137Hämeenlinnan JS/FINRANTANENNuutti4.kyu32017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-44
138Hämeenlinnan JS/FINRYYNÄNENElla4.kyu62017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U13-40 kg2017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-40
139Hämeenlinnan JS/FINSALMINENJarkko5.kyu72017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-272017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-27,0
140Hämeenlinnan JS/FINTUOMINENSamu4.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-552017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-55
141Iisalmen JS/FINBILAVOSYAKKlimentiy5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-662017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-66
142Iisalmen JS/FINBILOVUSYAKKlimentiy5.kyu32017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-662017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P18-66
143Iisalmen JS/FINHEINONENAimo2.kyu42017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-732017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi M-73
144Iisalmen JS/FINKHUNACHANPiyathida?52017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T15-602017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio T15-60
145Iisalmen JS/FINKLIMENKOKSergey4.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-46
146Jigotai, Jyväskylä/FINBÅGMANNico5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-552017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15+48
147Jigotai, Jyväskylä/FINGOLMOHAMMADIShaho1.dan72017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P18-732017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-81
148Jigotai, Jyväskylä/FINHAUTAKANGASEero5.kyu132017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
149Jigotai, Jyväskylä/FINHAVINGASietse5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,12017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,1
150Jigotai, Jyväskylä/FINHIRNAnssi5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,6
151Jigotai, Jyväskylä/FINHUOPALAINENKristian5.kyu72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-42
152Jigotai, Jyväskylä/FINISOMÖTTÖNENJaakko5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
153Jigotai, Jyväskylä/FINKESKINENKonstu5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,12017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P15-43,1
154Jigotai, Jyväskylä/FINLAIHOMika5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
155Jigotai, Jyväskylä/FINMÄKELÄOskari5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,7
156Jigotai, Jyväskylä/FINPARKKINENLeevi6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
157Jigotai, Jyväskylä/FINROUHIAINENOlivia5.kyu132017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15+552017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15+63
158Jigotai, Jyväskylä/FINVOUTILAINENHeli2.kyu52017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila N-522017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa N-52
159Joen Yawara, Joensuu/FINGRÖHNEeli5.kyu52017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-422017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P15-47
160Joen Yawara, Joensuu/FINHILJANENIida6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-412017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-41
161Joen Yawara, Joensuu/FINIHALAINENTaavi5.kyu102017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-37
162Joen Yawara, Joensuu/FINJAATINENPetra6.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,2017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA13-50,
163Joen Yawara, Joensuu/FINPYYKKÖNENOtto5.kyu82017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P15-422017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P15-38
164Joen Yawara, Joensuu/FINPYYKÖNENOtto5.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-382017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-38
165Joen Yawara, Joensuu/FINRYYNÄNENJasper6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
166Joen Yawara, Joensuu/FINRYYNÄNENJasperi5.kyu22017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-322017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
167Joen Yawara, Joensuu/FINUTRIAINENJyrki4.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,2
168Joen Yawara, Joensuu/FINUTRIAINENUrho5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
169Joen Yawara, Joensuu/FINVARTIAINENAaron4.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-32
170Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENAkseli5.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-442017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-44
171Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENSanteri5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-462017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-46
172Joen Yawara, Joensuu/FINVATTULAINENValtteri5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-402017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-40
173Joutsan Tarmo/FINHALTTUNENLassi6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
174Judo-Kan Espoo/FINENGSTRÖMGabriel4.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-34,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-40,3
175Judo-Kan Espoo/FINGRANDELLAku5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
176Judo-Kan Espoo/FINHANNULAJulius5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA15-61,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA15-76,9
177Judo-Kan Espoo/FINKÖHLERAnton5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
178Judo-Kan Espoo/FINLEINOIlkka5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,1
179Judo-Kan Espoo/FINLEPPÄNENOnni4.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,0
180Judo-Kan Espoo/FINMÄKELÄLassi5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
181Judo-Kan Espoo/FINNIIRONENJoona5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
182Judo-Kan Espoo/FINPAKARINENLasse5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
183Judo-Kan Espoo/FINPENNANENEemeli5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY13-35,0
184Judo-Kan Espoo/FINPOHJALAKarl-robert5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-50,0
185Judo-Kan Espoo/FINSIIVOLANuutti6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-48,0
186Judo-Kan Espoo/FINSILLANPÄÄElia6.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
187Jukara, Vantaa/FINERIKSSONJoonatan6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
188Jukara, Vantaa/FINLEPPÄNENLauri5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
189Kaigan, Rauma/FINERIK SALMINENJan3.kyu22017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-502017 / Kougensai Shiai 14.1.2017 Hyvinkää P18-50
190Kajaanin JK/FINJUNTUNENHenri3.kyu62017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+1002017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi M-90
191Kajaanin JK/FINSEPPÄNENAkseli4.kyu142017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P13-422017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
192Kamiza, Lappeenranta/FINERJANSALOPetra5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA11-28,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
193Kamiza, Lappeenranta/FINFILJUTANikita6.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-25,42017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PA11-25,4
194Kamiza, Lappeenranta/FINHANNOLAINENAlexi5.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-812017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18-81
195Kamiza, Lappeenranta/FINKURKELAEelis5.kyu152017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-38,32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-38
196Kamiza, Lappeenranta/FINPAJULAHTIVilma4.kyu32017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,0
197Kamiza, Lappeenranta/FINRANTAJenna5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PT13-39,0
198Kankaanpään Judokat/FINHESSOHeikki3.kyu42017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-1002017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-100
199Kaustisen Pohjan-Veikot/FINANGELOVGeorgi42017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-502017 / U18 ja U21 SM 4.2.2017 Rovaniemi P18-50
200Kaustisen Pohjan-Veikot/FINNIKULAMoa5.kyu22017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-362017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T11-36
201Kaustisen Pohjan-Veikot/FINPUUSAARIFiia5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-402017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T11-40
202Kaustisen Pohjan-Veikot/FINSYRJÄLÄSami3.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-812017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
203Keido-kan, Siuntio/FINKETTUNENJaana4.kyu102017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NY-72,62017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa N-63
204Keido-kan, Siuntio/FINPIIRALaura3.kyu182017 / Samurai Cup 1 21.1.2017 Orimattila N-522017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-52
205Kippon, Kitee/FINAHONENJone5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
206Kippon, Kitee/FINHAPPONENAku-petteri4.kyu42017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-372017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P13-37
207Kippon, Kitee/FINHUKKASini1.dan22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+702017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+70
208Kippon, Kitee/FINIKÄHEIMONENSini3.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-632017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi N-63
209Kippon, Kitee/FINLÖPPÖNENSampo5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
210Kippon, Kitee/FINPARVIAINENOtto5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-272017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
211Kippon, Kitee/FINRINKINENVille-veikko3.kyu72017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-812017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P18-81
212Kippon, Kitee/FINVASARAINENPauli5.kyu32017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-352017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-35
213Kippon, Kitee/FINVUORINENSiiri2.kyu92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN-59,62017 / SM 2017 20-21.5 Turku N-63
214Kirkkonummen JS/FINAPPELVenla5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,8
215Kirkkonummen JS/FINASKOLATeemu6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
216Kirkkonummen JS/FINNIINIMÄKIOliver6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-44,7
217Kirkkonummen JS/FINSWANSONSebastian6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
218Kirkkonummen JS/FINTOPPIJanne4.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,12017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-60
219Kita-Kan, Kemi/FINAALTOEemil5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-252017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-25
220Kita-Kan, Kemi/FINMANNIALAArttu5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-452017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P15-45
221Kita-Kan, Kemi/FINPAANANENTuomas5.kyu22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-402017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P13-40
222Kita-Kan, Kemi/FINTURPEINENAleksi3.kyu32017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-902017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-90
223Kokkai-Kan, Tornio/FINKENTTÄSanttu5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-252017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-25
224Kokkai-Kan, Tornio/FINSAINMAAVanessa5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-372017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T13-37
225Kokkolan Budo/FINHOTAKAINENJohannes5.kyu82017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-342017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-34
226Kokkolan Budo/FINJOUKAINENMika4.kyu132017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-732017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka M-81
227Kokkolan Budo/FINPEKOLAEetu5.kyu62017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-812017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-81
228Koyama, Rovaniemi/FINBAASSaga5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-422017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-42
229Koyama, Rovaniemi/FINHILTUNENMinea4.kyu112017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-362017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi T11-36
230Koyama, Rovaniemi/FINIKÄHEIMOOnni5.kyu82017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-362017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-42
231Koyama, Rovaniemi/FINKELAHAARAArttu5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-342017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-34
232Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOEemil5.kyu62017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-272017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-27
233Koyama, Rovaniemi/FINKOIVISTOLaila6.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-32
234Koyama, Rovaniemi/FINKOKKOOtto5.kyu32017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-262017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-26
235Koyama, Rovaniemi/FINLAHTINENVeikka5.kyu152017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-38
236Koyama, Rovaniemi/FINMILLANurmikumpu3.kyu32017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-632017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T18-63
237Koyama, Rovaniemi/FINNYKÄNENAkseli5.kyu52017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
238Koyama, Rovaniemi/FINPAANANENSanna2.kyu22017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi N-572017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi N-57
239Koyama, Rovaniemi/FINPAAVOLAJonni6.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-32
240Koyama, Rovaniemi/FINRATIUAntonia5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-322017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-32
241Koyama, Rovaniemi/FINRATIUTimo5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
242Koyama, Rovaniemi/FINROUVINENJimi5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-55
243Koyama, Rovaniemi/FINSARANIEMIKalle5.kyu42017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-342017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-34
244Koyama, Rovaniemi/FINSILVENIUSJoonas4.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-302017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-30
245Koyama, Rovaniemi/FINTOIVIAINENNire5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-302017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
246Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄJaakko5.kyu92017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-272017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-25
247Kristiinan Seudun Judo/FINPERÄLÄMatti5.kyu112017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-342017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-34
248Kristiinan Seudun Judo/FINSKOGMANRobin5.kyu52017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-38
249Lahden JS/FINAZIZDijako4.kyu82017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P15-552017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P15-55
250Lahden JS/FINHAGMANNadezhda5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,9
251Lahden JS/FINHAGMANNadja5.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-24,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-24,7
252Lahden JS/FINLEHTONENEsa-markus5.kyu12017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
253Lahden JS/FINLINDEVALLCasper5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
254Lahden JS/FINLIUKSIALAVili6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-48,6
255Lahden JS/FINMAKKULAMilo5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11-24,92017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P11-27
256Lahden JS/FINSAARENPÄÄAnni6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT13-33,82017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT13-33,8
257Lahden JS/FINTAVUJasper6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
258Lahden JS/FINVILPPULABenjamin6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,2
259Lappajärven Veikot/FINHERRALAOhto5.kyu22017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-342017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-34
260Lappajärven Veikot/FINHONKANENLauri5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-462017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-46
261Lappajärven Veikot/FINKIVINENMinea5.kyu52017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli T13-362017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T13-36
262Lappajärven Veikot/FINKIVINENSamu5.kyu42017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-272017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli P11-27
263Lappajärven Veikot/FINKUJALAJuho5.kyu82017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-732017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-73
264Lempäälän Kisa/FINKETTUNENTatu5.kyu62017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-462017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,7
265Lempäälän Kisa/FINLARIKKAJuhani4.kyu132017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-662017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P18-66
266Lempäälän Kisa/FINLUOTOLauri5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,7
267Lempäälän Kisa/FINVIRTANENVeikka5.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P11-38
268Lohjan Urheilijat/FINHAMMARBERGRico5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-29,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-30,7
269Lohjan Urheilijat/FINMYKKÄLÄAaron6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,4
270Lohjan Urheilijat/FINMYKKÄLÄMilla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
271Lohjan Urheilijat/FINPEKKIStefan5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-21,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-23,0
272Lohjan Urheilijat/FINÖSTERMARKFabian6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
273Magas/FINBASHAEVSultan6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-43,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-43,9
274Magas/FINEKHAEVAbdulla6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-62,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-62,2
275Magas/FINISRAILOVOdes6.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-42,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
276Magas/FINTOCHIEVMuhamed-amin5.kyu112017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-33,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
277Maskun Tempo/FINANTTILAEnna6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
278Maskun Tempo/FINANTTILASanteri6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-30
279Maskun Tempo/FINGRÖNBLOMVincent5.kyu142017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
280Maskun Tempo/FINJULKUVille5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu P-762017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
281Maskun Tempo/FINKANKAREOiva-oskari6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-342017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-34
282Maskun Tempo/FINKARRUJuho5.kyu82017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-49
283Maskun Tempo/FINKIVIJÄRVISanni5.kyu72017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-282017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-32
284Maskun Tempo/FINKÄRKKÄINENNiko5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
285Maskun Tempo/FINLAUTKANKAREKasper6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-42
286Maskun Tempo/FINLEHTIMÄKIJulius5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-30
287Maskun Tempo/FINLEHTOKenneth5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-472017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-50
288Maskun Tempo/FINMARKOLANiklas5.kyu92017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-38
289Maskun Tempo/FINMÄKINENMiska5.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-422017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13-38
290Maskun Tempo/FINPUSAFelix5.kyu152017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-27
291Maskun Tempo/FINSALMINENAnton5.kyu52017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P15-602017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P15-66
292Maskun Tempo/FINSALMINENAntton6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-63
293Maskun Tempo/FINSAUVOLAINENMerja6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-702017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu T-70
294Maskun Tempo/FINSIROLAVille6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-302017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-30
295Maskun Tempo/FINSUOMINENEmilia6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
296Maskun Tempo/FINTALVITIEVirpi4.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13+702017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13+70
297Maskun Tempo/FINVIRTANENMax5.kyu52017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-632017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P13+55
298Meido-Kan, Helsinki/FINACHRENIUSElli-iiris5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa P11-25
299Meido-Kan, Helsinki/FINBESICAdi5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-32,5
300Meido-Kan, Helsinki/FINKARVINENValtteri5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
301Meido-Kan, Helsinki/FINKATTELUSJuha3.kyu92017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-812017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku M-81
302Meido-Kan, Helsinki/FINKLOCKARSLars5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,1
303Meido-Kan, Helsinki/FINLAOSEliisa5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-45,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-43,0
304Meido-Kan, Helsinki/FINMÄENPÄÄJani5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo M-84,6
305Meido-Kan, Helsinki/FINPELTOLAPaulina5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää T15-59,6
306Meido-Kan, Helsinki/FINRUOTSALAINENMatti5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
307Meido-Kan, Helsinki/FINSULONENNiko5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA13-32,82017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-38
308Meido-Kan, Helsinki/FINTARPILAIlmari3.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-902017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-90
309Meido-Kan, Helsinki/FINTARPILAPauli2.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-1002017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
310Meido-Kan, Helsinki/FINTUUKSAMKennet5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
311Meido-Kan, Helsinki/FINUUSIHAKALALumi5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,1
312Mikkelin Judo/FINHAIKONENSamuli2.kyu42017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+1002017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M+100
313Mikkelin Judo/FINHUOVINENStina5.kyu22017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18+632017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18+63
314Mikkelin Judo/FINKOKKOLANooa5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-422017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-42
315Mikkelin Judo/FINKURRONENMikko3.kyu52017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-732017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-73
316Mikkelin Judo/FINLYTSYMarkus4.kyu42017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
317Mikkelin Judo/FINMORALESAatos4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
318Mikkelin Judo/FINMÄKELÄNiilo5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-302017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-30
319Mikkelin Judo/FINNOUSIAINENHeli4.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-522017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-52
320Mikkelin Judo/FINNURMINENSäde4.kyu132017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T18-57
321Mikkelin Judo/FINPARTANENEemeli4.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+55
322Mikkelin Judo/FINPESONENEelis4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-34
323Mikkelin Judo/FINPORKKASampo5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
324Mikkelin Judo/FINRÄIHÄKonsta4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
325Mikkelin Judo/FINSAVANDERMartta5.kyu42017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-57
326Mikkelin Judo/FINSIIDOROFFAaro5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-38
327Mikkelin Judo/FINTURUNENPaulus4.kyu62017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P18+812017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
328Mikkelin Judo/FINVALJAKKALotta4.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-402017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-40
329Mäntyharjun Judo/FINHÄLIKKÄWilma4.kyu92017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta T18-572017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 T18-62
330Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENJussi5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,02017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MA-76,0
331Mäntyharjun Judo/FINKOKKONENMaiju4.kyu72017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HN+702017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela NY-71,9
332Mäntyharjun Judo/FINKONTTINENMarko2.kyu72017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta HM-89,22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 VM-90
333Mäntyharjun Judo/FINKUITTINENNico5.kyu32017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
334Mäntyharjun Judo/FINNEVANPERÄRonja5.kyu52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T11-32
335Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIJami5.kyu132017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-27
336Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIMax3.kyu112017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta P15-382017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P15-46
337Mäntyharjun Judo/FINSAARESKARIVili4.kyu152017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-38
338Nokian Judo/FINPÕLTSAMReigal5.kyu122017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-55,42017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,7
339Nummelan Judo/FINHEINILUOMAFeliks5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-32,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
340Nummelan Judo/FINJÄRVINIITTYJuho5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela MAY-67,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo MA-69,6
341Nummelan Judo/FINJÄRVINIITTYLeevi5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-21,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-23,0
342Nummelan Judo/FINKARJALAINENSanni5.kyu132017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T11-36
343Nummelan Judo/FINKERÄNENEmmi5.kyu142017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-25,12017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-28
344Nummelan Judo/FINKOUKKUNENAku5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
345Nummelan Judo/FINKOUKKUNENNella5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-33,12017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA13-36,6
346Nummelan Judo/FINMÄKINENInkeri6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,4
347Nummelan Judo/FINPOIKSELKÄIivari5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-26,1
348Nummelan Judo/FINRAUTPALOKaarlo5.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-29,6
349Nummelan Judo/FINSALOLeevi5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
350Nummelan Judo/FINTAIVAINENJaro6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,3
351Orimattilan JS/FINFYHRKasper5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-38,0
352Orimattilan JS/FINMAJIDLIMahammad5.kyu52017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P18-732017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P18-73
353Orimattilan JS/FINMOLANDERJesper5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
354Orimattilan JS/FINMOLANDERVenla5.kyu32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PTA13-45,4
355Orimattilan JS/FINTOIVONENIda5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-38,2
356Oulun Judokerho/FINHAPPONENIiro5.kyu62017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
357Oulun Judokerho/FINHEIKKINENAnton5.kyu142017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-34
358Oulun Judokerho/FINJACKLINEvert6.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
359Oulun Judokerho/FINJACKLINOtto6.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-302017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
360Oulun Judokerho/FINKANTOMAAJoona5.kyu102017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-242017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-27
361Oulun Judokerho/FINKOSKENAHOJuho5.kyu82017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-502017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-55
362Oulun Judokerho/FINKOSKENAHOLauri5.kyu122017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-42
363Oulun Judokerho/FINLAPPALAINENJoose5.kyu82017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-462017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-48
364Oulun Judokerho/FINLASANENRonja5.kyu62017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-442017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P13-42
365Oulun Judokerho/FINLILJAMOSonja6.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe U16-482017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe U16-48
366Oulun Judokerho/FINLUMIAHORuusa5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-462017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T11-52
367Oulun Judokerho/FINMARJAMAANooa5.kyu62017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P11-322017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu E-38
368Oulun Judokerho/FINMERTANENHelinä5.kyu82017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-402017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu B-44
369Oulun Judokerho/FINMULTASNIEMIAatu5.kyu22017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11+552017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11+55
370Oulun Judokerho/FINNIEMENKARIKasperi3.kyu52017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P15-602017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-55
371Oulun Judokerho/FINPEKKALASaga5.kyu142017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-442017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-48
372Oulun Judokerho/FINRAHIKKALAJuho5.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-38
373Oulun Judokerho/FINRAITTIMOMatias5.kyu72017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-382017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-38
374Oulun Judokerho/FINRUNTTIEeli5.kyu92017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-462017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P15-42
375Oulun Judokerho/FINRUNTTIOtto5.kyu102017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DP-382017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu P13-42
376Oulun Judokerho/FINRÖNKÄUrho5.kyu62017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu A-342017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi P11-32
377Oulun Judokerho/FINSAARINENRisto1.dan22017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
378Oulun Judokerho/FINSILTAKOSKISenja5.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-402017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-40
379Oulun Judokerho/FINTÖRMÄNENRonja5.kyu222017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-392017 / Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi T13-44
380Oyus Judojaos, Oulu/FINMIETTUNENTuuli-maaret4.kyu32017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu N-572017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu N-57
381Oyus Judojaos, Oulu/FINNURMENNIEMINiko3.kyu42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-812017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-81
382Pellon JS/FINKORTENIEMIMatti5.kyu52017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi P11-422017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-38
383Pellon JS/FINLEPPÄNENSamu2.kyu42017 / Haru Shiai 6.5.2017 Oulu M-732017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi M-73
384Pellon JS/FINMÄKISanni5.kyu72017 / Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi PT11-262017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu D-30
385Pellon JS/FINMÄKISilja5.kyu22017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-342017 / Oulu shiai 16.9.2017 Oulu C-34
386Pikadon, Pieksämäki/FINKUHMONENNiko5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,02017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA11+50,0
387Pikadon, Pieksämäki/FINMATILAINENKonsta3.kyu22017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-902017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 M-90
388Pingviinit, Nurmijärvi/FINTUPPURAMinni5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-31,6
389Popinniemen Isku/FINLAITINENLiina6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
390Popinniemen Isku/FINMÄHÖNENAtte5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-33,9
391Popinniemen Isku/FINTÄHTILuka6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
392Raision Ryhti/FINERKKILÄMartta5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-352017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-35
393Raision Ryhti/FINKOIVULAHTIViola-viktoria6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
394Raision Ryhti/FINKURJENRAUMAIiris5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
395Raision Ryhti/FINKUUSIKKOSiiri5.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-582017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-58
396Raision Ryhti/FINLAINEArttu6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-472017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-47
397Raision Ryhti/FINUUSITUPAOlivia6.kyu82017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku T11-32
398Riihimäen JS/FINHÖÖKElmeri6.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA15-56,9
399Riihimäen JS/FINIVANOFFAnni6.kyu42017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,8
400Riihimäen JS/FINMUSTONENLauri6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,5
401Riihimäen JS/FINMÄKINENAmanda5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-34,9
402Sakura, Kuopio/FINCHASOVSKIYAlexander5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+472017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
403Sakura, Kuopio/FINKAIPehkonen5.kyu42017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio P11-37
404Sakura, Kuopio/FINKARVONENKasper6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-302017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-30
405Sakura, Kuopio/FINKHEIMONENAleksandr4.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-49
406Sakura, Kuopio/FINKOKKONENLeo5.kyu112017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT11-33,22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
407Sakura, Kuopio/FINKOPONENOtso5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
408Sakura, Kuopio/FINKOSKELLKasperi5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+472017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11+47
409Sakura, Kuopio/FINKRÖGERTouko6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-37
410Sakura, Kuopio/FINNYKÄNENJuulia5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-452017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-48
411Sakura, Kuopio/FINREMSUHertta6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-372017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-37
412Sakura, Kuopio/FINSAARELAINENWeera6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
413Sakura, Kuopio/FINTURUNENLeevi5.kyu52017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Itäjudo Open 2017 6.5.2017 Tohmajärvi P11-27
414Salon Budoseura/FINELOMAAElli5.kyu102017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-322017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T11-36
415Salon Budoseura/FINRAUTIOEino6.kyu42017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-252017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat P-25
416Salon Budoseura/FINÖZENTeemu5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa U15-34 kg
417Seibukan, Kurikka/FINDANISHAli jan5.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-662017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-66
418Seibukan, Kurikka/FINDANISHAlijan4.kyu142017 / Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut 18.02.2017 Vimpeli M-662017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 M-66
419Seibukan, Kurikka/FINHAAPAOJASamuel4.kyu42017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-422017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P15-42
420Seinäjoen JS/FINMÄKELÄArtturi5.kyu162017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-46
421Shikata, Savonlinna/FINKINNUNENMikael5.kyu82017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11-34
422Shikata, Savonlinna/FINLAITINENOona4.kyu122017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PK13-43,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-44
423Shikata, Savonlinna/FINMERTASanni3.kyu112017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-482017 / Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo T15-57
424Shikata, Savonlinna/FINOINONENMilana5.kyu132017 / Willimies-Shiai 7.1.2017 Lappeenranta PTA13-36,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T13-36
425Shinrai, Pirkkala/FINKRUUSHenri5.kyu42017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-732017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-73
426Shirokawa, Porvoo/FINANTHONIOliver5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
427Shirokawa, Porvoo/FINHIRVONENJuuso6.kyu82017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PY15-54,8
428Shirokawa, Porvoo/FINKOISTINENAnthony5.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA15-49,3
429Shirokawa, Porvoo/FINKYTÖNSYRJÄAkseli5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,82017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää MA-119,8
430Shirokawa, Porvoo/FINLEMETTIRonja5.kyu42017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-27,8
431Shirokawa, Porvoo/FINLINDHOLMMerete4.kyu132017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää NA-51,82017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-57
432Shirokawa, Porvoo/FINLUIGENDStanko5.kyu72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA11-40,02017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-42,0
433Shirokawa, Porvoo/FINMÄTTÖNea5.kyu22017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,92017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-30,9
434Shirokawa, Porvoo/FINRIEKKINENAnna5.kyu62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-34,82017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo TA11-35,8
435Shirokawa, Porvoo/FINROPPONENAnton6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
436Shirokawa, Porvoo/FINTAMMIGleb5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-30,32017 / Startti Cup III 10.9.2017 Porvoo PA11-33,1
437Shisei, Turku/FINDUONGJuho5.kyu32017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-602017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-60
438Shisei, Turku/FINNURMILotta4.kyu72017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-572017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
439Sukoshi, Imatra/FINZEYFERTDaniel3.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-662017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 M-66
440Tampereen Judo/FINFRANZENJohan4.kyu32017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-732017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P18-73
441Tampereen Judo/FINHEIKKINENTopias4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-41,7
442Tampereen Judo/FINITÄPÄÄMinea5.kyu92017 / Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa T11-322017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,1
443Tampereen Judo/FINKERÄNENYakup4.kyu22017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-662017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-66
444Tampereen Judo/FINKMETSNico6.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-46,7
445Tampereen Judo/FINKORGVEEKarl5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
446Tampereen Judo/FINKUTILATomi5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-31,2
447Tampereen Judo/FINKYMÄLÄINEN-MÄKELÄKatriina3.kyu72017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere N+782017 / SM 2017 20-21.5 Turku N+78
448Tampereen Judo/FINMIIKKULAINENJasmin4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,02017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,0
449Tampereen Judo/FINMOUNIERMaxime5.kyu32017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-382017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka P13-38
450Tampereen Judo/FINMÄKELÄEmmi5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-41,1
451Tampereen Judo/FINNOUSIMAARasmus5.kyu42017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,72017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PT15-57,7
452Tampereen Judo/FINNURMELAEmma5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere PT13-62,7
453Tampereen Judo/FINPELLINENValtteri5.kyu122017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P11-382017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 P11-41
454Tampereen Judo/FINREPORoosa4.kyu62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T18-632017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T18-63
455Tampereen Judo/FINSAUKKONENJade4.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,02017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T15-64,0
456Tampereen Judo/FINTOHUNuutti5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-552017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere P15-55
457Tampereen Judo/FINTORNIAINENSara5.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,92017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
458Tampereen Judo/FINUUSITALOKaius5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,52017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,5
459Tampereen Judo/FINVERYUKHANOVAlexander5.kyu42017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-1002017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere M-100
460Tampereen Judo/FINWOOTTENElsi4.kyu172017 / Ice Power Cup 28.1.2017 Tampere T15-442017 / TAMPERE SHIAI 7.10.2017 T15-44
461Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENJenni5.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA13-37,4
462Tapanilan Erä, Hki/FINAHONENSamppa5.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
463Tapanilan Erä, Hki/FINKARONENMiro5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PTA11-45,9
464Tapanilan Erä, Hki/FINPASONENJussi4.kyu112017 / Finndai Shiai 4.3.2017 Helsinki M+90 kg2017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15+90
465Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINAJONeo5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-25,8
466Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINHANNULAHemmo5.kyu42017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-25,92017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-26,1
467Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINJUUTILAINENVilma6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PTA9-28,5
468Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKOVANENLilli6.kyu72017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-27,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
469Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINKUNTTUAleksi5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
470Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMERILÄINENEetu6.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA13-36,5
471Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINMUIKKUKiia6.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,12017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA13-39,1
472Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINNUUTINENEemeli5.kyu32017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,92017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-26,9
473Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINPELLIKasper6.kyu32017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,62017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-24,6
474Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINSTOYANOVSamuel5.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-30,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA9-31,4
475Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTAULULeino5.kyu22017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-31,5
476Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINTIMONENAada6.kyu62017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää TA11-31,72017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA11-28,9
477Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINVARTIAINENValtteri5.kyu52017 / Junnu Cup 1 29.1.2017 Järvenpää PA11-29,12017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-28,1
478Tikkurilan Judokat, Vantaa/FINVARTIAINENVeera5.kyu22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-26,22017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela TA9-26,2
479TNS-Judo, Toijala/FINVÄLIMÄKIEero3.kyu22017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 M-66
480Tomodachi, Kuopio/FINBRAITHWAITEBilly5.kyu22017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+1002017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M+100
481Tomodachi, Kuopio/FINKARVOMarkku5.kyu22017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-812017 / Sakura-Shiai 2017 8.4.2017 Kuopio M-81
482Tomodachi, Kuopio/FINSALLINENJenna5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä TA15-41,02017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 T15-48
483Turun JS/FINLAAKSONENMinna4.kyu22017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-572017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O13-57
484Turun JS/FINMARJANENVili5.kyu42017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P13-302017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-31,5
485Turun JS/FINPELTONIEMIUrho5.kyu52017 / Junnu Cup 2 22.4.2017 Nummela PA11-37,52017 / Ryhti Shiai 2.9.2017 Masku P11-41
486Turun JS/FINPÖNNITeemu5.kyu22017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,1
487Valkeakosken JS Samurai/FINHURSKAINENHelka5.kyu62017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 T11-402017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere T11-42,9
488Valkeakosken JS Samurai/FINJÄRVENSIVUAkseli5.kyu52017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-422017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P15-46,1
489Valkeakosken JS Samurai/FINSAARELAArttu4.kyu32017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-662017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P18-66
490Valkeakosken JS Samurai/FINSALOKANGASTomas6.kyu32017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,12017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P11-37,1
491Valkeakosken JS Samurai/FINSIIRANiko5.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P11-50,72017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-56,4
492Valkeakosken JS Samurai/FINSUOPELTOEemeli5.kyu42017 / Hämeenlinna Shiai 29.4.2017 P13-502017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-56,4
493Valkeakosken JS Samurai/FINTULLAKonsta5.kyu52017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa P13-342017 / Väli-Suomen JC III 8.10.2017 Tampere P13-36,1
494Vihannin Judo/FINHONKAMÄKINiklas6.kyu62017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe CP-342017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P13-34
495Vihannin Judo/FINHONKAMÄKISara6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-252017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-25
496Vihannin Judo/FINJAATINENHarri4.kyu32017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-902017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa VM-90
497Vihannin Judo/FINOJALAIisakki6.kyu22017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-382017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-38
498Vihannin Judo/FINRUUSUNENAliisa6.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-252017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-25
499Vihannin Judo/FINTASKILAJuha4.kyu92017 / Hontai 27 v. Shiai 25.3.2017 Vantaa M-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-90
500Vihannin Judo/FINTUOVINENMira6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe ET-462017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe T11-48
501Vihannin Judo/FINVIERIMAARasmus6.kyu42017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe EP-402017 / Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe P11-42
502Vihannin Judo/FINÄIJÄLÄHenna5.kyu22017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-632017 / Pultti-Kuppi 21.01.2017 Raahe DT-63
503Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSOMatilda6.kyu22017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-352017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-35
504Waseda Club, Uusikaupunki/FINLAAKSONENElla6.kyu32017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-312017 / MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu Aloittelijat T-31
505Yama-Arashi, Varkaus/FINDEWILLCathlin5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PTA13-46,6
506Yama-Arashi, Varkaus/FINIVANOVISArthurs5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä P13-53,6
507Yama-Arashi, Varkaus/FINKARVONENJere5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-34
508Yama-Arashi, Varkaus/FINKERÄNENKalle5.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-262017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P11-26
509Yama-Arashi, Varkaus/FINKINNUNENEetu5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P13-55
510Yama-Arashi, Varkaus/FINKIPPAKristian6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-432017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
511Yama-Arashi, Varkaus/FINKORELINKeijo5.kyu62017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-902017 / AVM 26.3.2017 Vantaa O15-81
512Yama-Arashi, Varkaus/FINKOSUNENMaksim6.kyu42017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-492017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-49
513Yama-Arashi, Varkaus/FINKROGERUSBertta6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-342017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T11-34
514Yama-Arashi, Varkaus/FINLEHTOMÄKITuukka5.kyu22017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+552017 / Mikkeli Shiai 2017 14.10.2017 P11+55
515Yama-Arashi, Varkaus/FINLUIROHenri5.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-432017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
516Yama-Arashi, Varkaus/FINMUSTONENJanne5.kyu62017 / Väli-Suomen Junnucup 1 11.2.2017 Jyväskylä PA13-402017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-43
517Yama-Arashi, Varkaus/FINNYKÄNENIlkka4.kyu22017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-732017 / Jyväskylä Shiai 11.2.2017 VM-73
518Yama-Arashi, Varkaus/FINPEKONENVilma6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-412017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-41
519Yama-Arashi, Varkaus/FINTISSARIMonna6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-452017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-45
520Yama-Arashi, Varkaus/FINVAINIKAINENNiilo6.kyu32017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-362017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio P13-36
521Yama-Arashi, Varkaus/FINWISETKHANPromthip6.kyu22017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-332017 / Väli-Suomen Junnu-Cup II 8.4.2017 Kuopio T13-33
522Yoshi, Jämsä/FINHIRVONENMilla5.kyu22017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-632017 / Aprilli Shiai 8.4.2017 Kurikka T15-63